Спорт

Спорт

Днями у Хмільнику відбувся зональний етап Чемпіонату Вінницької області з міні-футболу Серед чотирьох колективів, які змагалися, були і студенти Козятинського МВПУЗТ

У п’ятницю, 12 квітня, на стадіоні СК «Бердичів», (Романівка Райгородської територіальної громади Бердичівського району) відбувся турнір серед команд ветеранів. У змаганнях брали участь господарі майданчика команда «Старий Бердичів», «Ружин» і наш «Моноліт» Турнір проходив за коловою системою

Юні спортсменки охоче підтримують проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Розповідаємо про результати гри.

У неділю, 7 квітня у Вінниці відбувся черговий баскетбольний матч Чемпіонату Вінницької області серед чоловіків. Наші — перемогли

В четвер 4 квітня на базі КЗ КДЮСШ відбувся турнір з баскетболу серед дівчат. Це були ігри 3-го етапу всеукраїнської шкільної ліги» серед команд закладів загальної середньої освіти Хмільницького району «Пліч о-пліч».

Команда «Зубрів» Глуховецького ліцею виборола перше місце Завершальний акорд ІІ етапу (територіального) проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед здобувачів освіти Глуховецької селищної ради днями відбувся на спортивному майданчику Глуховецького ліцею змаганнями з футзалу.

Цими вихідними у Вінниці в легкоатлетичному манежі «Колос» у секторі для стрибків у висоту відбулась товариська зустріч між командами міста Вінниця, Бердичева, Ямполя та Козятина. Наші спортсмени здобули переможні місця

На минулому тижні на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання зі стрітболу, присвячені дням українського добровольця (14 березня) та мобілізаційного працівника (17 березня) Грали та збирали кошти на ЗСУ

У Львові 12–14 березня стартував фінальний етап Кубка дівочої футбольної ліги України серед команд U-14. Проходили змагання на стадіоні «Школяр», де наша Настя Прокопчук з Махнівського «Колоса» у складі збірної Вінниччини здобула бронзову нагороду.

Троє вихованців Вінницької обласної спортивної дитячо-юнацької школи в Іспанії боротимуться за путівку на «Євро -2024». Серед них два спортсмени із Козятина — Арсен Юхимчук та  Олексій Ковтонюк