Аж пил під зубами хрустить: підсипана гравієм Бессарабова стала обїзною з інтенсивним рухом

Аж пил під зубами хрустить: підсипана гравієм Бессарабова стала обїзною з інтенсивним рухом
 • Три дні мешканці вулиці Бессарабова терпіли чи то надіялись на сумління водіїв, що вони на гравійній дорозі збавляти швидкість і будуть здіймати пил, щоб аж під зубами хрустіло.
 • На четвертий не витримали і зателефонували до редакції

До нас звернувся пан Микола, який розповів, що ця вулиця в центрі міста і немає асфальтового покриття. 

— Зараз в зв’язку з ремонтом вулиці Куликівського наша вулиця стала обїзною, — каже пан Микола. — Четвертий день немає чим дихати. Зелена травичка за цей час відчутно посіріла. Весь транспорт, який проходив вулицею Куликівського зараз їде вулицею Бесарабова.

Після телефонного дзвінка пана Миколи ми поїхали на Бесарабова.

Поток транспорту дійсно великий. Попереду нас і позаду виднілися стовпи пилу. Біля самих нас ніби все в нормі. Переходимо на місце самого більшого запилення. Коли прийшли до нього, то помітили, що тепер саме більше запилення спостерігається на місці, де ми стояли до цього. Так ми переходили в місця найбільшого запилення три рази. Потім стало зрозуміло, що водії бачили камеру і збавляли швидкість. Самі мешканці Бессарабова не розуміють, як можна було зробити обїзну не підготовлену для інтенсивного потоку транспорту, посипану піском і гравієм дорогу. Пані Валентина нам показує автівку, яка простояла ще не повних три години. 

Може трохи менше потрапило у наші легені і це далеко не кінець. Я так розумію нас спасе тут тільки дощова погода. Чому тільки дощ, може допомогти міська рада приїдуть МНСники і зроблять вам штучний дощ

Коментарі (11)
 • Елена Андрощук

  А кудой тоді їздити ,як ніби  то водії винні
 • Лясковець Юрій

  Соромно насамперед , має бути жителям цієї вулиці. Захаращена деревами, брудом та залишками будівельного сміття. І знову хтось винен.
 • Читач76

  " Каждый народ имеет то правительство,  которое он заслуживает..."
 • Читач23

  Питання не до водіїв, а до влади міста!
  Чому не підготували обїздну дорогу!?
  А водіям біль їздити по тій вашій вулиці!!!
  То не дорога, а біль. Вузька, розбита, не підставна і щей вся в деревах.
  Буси всі подерті від ваших вишеньок.
  І повторюю, ще раз влада нічого не зробила для тимчасового обїздного руху.

  Читач23 reply Читач23

  Сьогодні знову стала нагода проїхати в місті польовою дорогою!!!
  Ганьба владі і таким господарям

13:02 На яких вулицях не буде світла 6-12 грудня? 12:31 З 6 грудня починають діяти нові карантинні правила. Які будуть заборони для невакцинованих? 12:00 Постраждалим від вибуху козятинчанам виплатять матеріальну допомогу 11:25 На території Жежелівського кар'єру будуть проводити вибухові роботи Від читача 14:30 Немедленно сними деньги с банка 10:20 Вже 4565 інфікованих козятинчан: оперативні дані COVID-19 09:54 Зарплати, пенсії, правила карантину. Що зміниться у грудні? 09:00 Вулиця Гончарова – одна з лідерів рейтингу найгірших доріг міста photo_camera 08:24 Мокрий сніг і туман: про погоду у Козятині сьогодні, 3 грудня 19:33 Поліцейські знайшли недопалений одяг зі слідами крові. У Козятині під час чаркування сусід убив сусіда 16:38 Готові перекривати залізницю: у Голендрах люди залишилися без переходу через колії 14:25 Шукають шахрайок, які привласнили гроші 90-річної бабусі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up