Не доасфальтували вулицю Шевченка ще до Пузиря

Не доасфальтували вулицю Шевченка ще до Пузиря

Депутат припускає, що гроші лягли в чиюсь кишеню

В редакцію газети "RIA-Козятин" звернулись мешканці вулиці Шевченка. Люди повідомили, що в 2013 році вулицю не доасфальтували понад 400 метрів. Але є документи, які засвідчують прокладання асфальту до кінця.

Провулки Крайній, Партизанський та Маяковського забули.

При виїзді на вул. Шевченка, з’ясовуємо, що дійсно "асфальт закінчився" навпроти будинку № 55. А загалом, до кінця вулиці (перехрестя з вул. Коцюбинського, до будинку № 99), залишилось понад чотириста метрів. Перехрестя з провулками Партизанський, Крайній та Маяковського (район Річечки), виявляється, не входить в межі міста? Та й у тому новому покритті є чималі дірки. А навпроти нафтобази збереглася ще стара, мабуть, "радянська" дорога. Зважаючи на транзит до ряду залізничних підприємств та нафтобази, ширина проїжджої частини завузька. Та й саме покриття м’ягке. Лише для цивільного, невеликогабаритного транспорту. До речі, колись на таких вулицях були обмеження (до трьох з половиною тон).

Конфлікт на межі депутатського округу

Вулиця Шевченка, якраз від № 58 входить до округу депетата Раїси Радіної. За її словами, дійсно, асфальт закінчився на межі її округу. Проте є акти здачі дороги в експлуатацію в 2013 році, які засвідчують про асфальтування вулиці до кінця. Пані Радіна стверджує, що неодноразово піднімала питання недоасфальтування на сесії та комісіях міськради. Проте все безрезультатно, оскільки "асфальт заліг у чиїсь кишені. Але питання про дорогу ми будемо тримати й надалі".

Мер не знав

Прокоментував ситуацію газеті "RIA—Козятин" міський голова Олександра Пузиря. Він повідомив, що з ситуацією по вулиці Шевченка не знайомий. Але спільно з управлінням житлово-комунального господарства піднімуть акти за 2013 рік.

— Якщо по актам вулицю асфальтували, то місто не зможе асфальтувати її знову, — сказав він. — Оскільки там потрібен капітальний ремонт, засипати шар щебеню, а потім класти нове покриття. Проте на 2018 рік на вул. Шевченка не передбачено жодних ямкових та капітальних ремонтів.

Аналізуючи стан дорожнього покриття в Козятині можна прийти до висновку, що така ситуація з дорогою не є новиною. У поточному році по вулиці Джерельній зверху на нормальний трирічний асфальт поклали новий. Можливо, вулиця Шевченка не так проглядається з вікон пасажирських потягів і не є "візитівкою міста"? Проте, коли є "резонанс" то справа може набрати нових обертів. Громаді варто завжди відстоювати власні інтереси по ланцюжку "депутат-правоохоронні органи-міська рада-оприлюднення в ЗМІ". Адже з мільйонним бюджетом міста не допустимо, щоб по вулиці, де живуть виборці, вони ходили щодня по пилу та камінні, а після дощу — в калюжах "по коліна".  

Віталій Креденцер

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up