Ремонт доріг: “32 мільйони на півріччя, в тому числі 14 цьогоріч”))

Ремонт доріг: “32 мільйони на півріччя, в тому числі 14 цьогоріч”))

Як романтично влада Пузиря розповідає про ремонт доріг

Вероніка ЛЮБІЧ

Офіційний сайт пише: “Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Належну увагу за останні більш як 15 років сфері житлово-комунального господарства приділяє міська влада, яка започаткувала гарну практику – проведення якісного капітального ремонту доріг, облаштування та будівництво повноцінних тротуарів, встановлення нових дорожніх знаків.

Протягом 2016 - І півріччя 2018 років з міського бюджету виділено більше 32 млн. грн. на ремонт дорожнього покриття, в тому числі 14 млн цьогоріч.

У порівнянні із 2016 роком площа капітальних та поточних робіт доріг збільшилась на 60%. Наведені цифри говорять самі за себе”.

У дійсності ремонти доріг вражають недбалістю влади. Що значить 32 мільйони на перше півріччя і в тому числі 14 мільйонів цьогоріч, запитати нема у кого. Може, правоохоронні органи зацікавляться?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up