Ремонтують дорогу без стандарту та відповідальності

Ремонтують дорогу без стандарту та відповідальності

Дороги в Україні у жахливому стані. І похвально, що Козятинський район один із перших відгукнувся на заклики уряду ремонтувати дороги. На один такий дорожній ремонт випадково потрапили журналісти газети “RIA-Козятин”, а саме на ділянку дороги с. Іванківці-Вернигородок, де проводився ямковий ремонт

Коли люди бачать, що ремонтується якась дорога, вони готові плескати в долоні. Адже за логікою, так прибираються дорожні нерівності, незалежно від того, який ремонт проводиться — капітальний, поточний чи ямковий. До кожного ремонту є своя технологія.

Якою технологією керувались дорожники 24 березня, сказати важко. Ямковий ремонт — це своєрідна латка на дорозі. Що потрібно робити, щоб дорожня латка слугувала якнайдовше, дорожники знають найкраще, тільки з якоїсь причини халтурять. Саму ямку не вичищають від бруду та пилу. Смоляний розчин майже не ллють в середину ямки. А асфальт закладають тоді, коли смола вже добряче затверділа. Складалося враження, що дорожники не ремонтують дорогу, а звітують про пройдені кілометри.

А може згадали комуністичне минуле і хочуть створити героя нинішнього часу, як шахтаря Стаханова, кукурудзовода Загладу, ткалю Голубеву? Куди поспішаємо? За такої технології дорога, якщо і стає якіснішою, то не на довго і не на багато. Залатавши яму, накладається горб. Він, хоча і не високий та на швидкості відчутний добре. Якщо ремонтувати дороги, то за стандартом і з відповідальністю. А для галочки?

Хоча розуміємо — дорога буде такою, якою буде команда зверху.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up