Самого світлофора у Махнівці буде замало - експерт

Самого світлофора у Махнівці буде замало - експерт
Збори у Махнівці. Скріншот з відео, розміщеного на Youtube-каналі "Махнівка ТВ"
  • У понеділок, 14 вересня махнівчани зібралися, щоб обговорити звернення до органів влади з приводу встановлення світлофорів на трасі М-21.
  • Ми запитали експерта - чи достатньо встановити світлофор, щоб переходити через дорогу у центрі села стало безпечніше.

Ми вже повідомляли, що у четвер, 10 вересня у Махнівці трапилася трагедія - на пішохідному переході водій насмерть збив жінку. Наступного дня, 11 вересня махнівчани перекрили дорогу. Люди вимагають, щоб пішохідний перехід обладнали світлофорами. З рештою махнівчани зійшлися на тому, що зберуться у понеділок, щоб підготувати колективне звернення від своєї громади.

У понеділок, 14 вересня махнівчани прийшли на стадіон. Спершу хвилиною мовчання вшанували Олену Фурман, яка загинула в ДТП. Потім до мікрофона запрошували гостей зборів, серед яки був Ігор Булавський, в.о. голови Козятинської райдержадміністрації. Він повідомив, що у службі автомобільних доріг вже є готовий проект щодо організації безпеки руху на відрізку автодороги М-21, що проходить через Махнівку. Ним передбачено встановлення світлофорів, створення острівка безпеки та інших заходів. Проте проект завис у повітрі і поки що за роботи ніхто не брався. Для того, щоб встановити окремо світлофори, як цього вимагає громада, потрібно розробляти і затверджувати новий проект. А на це потрібні час та кошти. Хоча громада Махнівки готова взяти витрати зі встановлення світлофора на себе.

Ще до початку зборів ініціативна група села підготувала звернення до голови облдержадміністрації, обласної поліції, прокуратури, служби автомобільних доріг області та органів районної влади з проханням посприяти у встановленні світлофора з кнопкою та камер відеофіксації. На зборах громада внесла деякі зміни і проголосувала за звернення.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up