Шило вилізло з мішка

Шило вилізло з мішка

Дорога на вулиці Довженка обростає новими подробицями

Як відомо, два тижні тому від тунелю в бік “заготзерно” мав бути проведений капітальний ремонт дороги. Його зробили та з “капітальним” не склалося. Дорога почала розвалюватися від руху звичайного транспорту. Влада хотіла спрацювати на випередження, організувавши акцію протесту проти заїзду на дорогу важкого транспорту. Організатор такого заходу пан П'явка хотів неякісний ремонт дороги спихнути на водіїв фур?

Та шило вилізло із мішка. Асфальт, який був покладений на дорогу, нагадує дрібний щебінь, який в чомусь викупали. Смола там майже відсутня. Такий асфальт не міг слугувати, як дорога. Тому й вона місцями стала нагадувати пральну дошку. Владі нічого не залишалось іншого, як ремонтувати після ремонту.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Lada в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Варто нагадати, що капітальний ремонт дороги — це заміна старих комунікацій. Асфальту вже наклали більше, ніж в анекдоті, який я вже розповідав:

У союзні часи радянська делегація була свідком, як в країні заходу роблять якісну дорогу, гості не розуміли, чому закладають таку товщину асфальту. Їм пояснили, що така закладка розрахована на сто років експлуатації дороги. Приїжджі переглянулись і зрозуміли один одного: ми за сто років ще більше накладемо. Щось схоже відбувається на вулиці Довженка. Уже заклали три шари асфальту і в самому останньому роблять ямковий ремонт дороги. Дорогу підняли, стічні ями потопили. Труби, що слугують для відведення стічних вод, видніються з-під нової дороги тільки наполовину. Асфальтом, який здерли з дороги, засипають зелені насадження міста.

Від редакції: Приймати дорогу будуть ті ж самі, що витрачали на неї кошти?

0
0
0
0
Коментарі (3)
  • Андрей Тимощук

    Жаль о пешеходах не особо подумали, за ,,оптовой базой,, до ,,бош-сервиса(шиномонтаж),, идти СТРАШНО! Машины ,,летают,, обочина сплошное болото. Выбор не велик - либо грязный но в безопасности, либо чистый но под риском.
  • Іван Анатолійович Свідерський

    Ремонт за 5 млн. Гривень
  • Светлана Камеристая

    А саме навпроти зупинки,яка на останньому фото,біля бордюру якась дирка,глибиною см 20,коли придивитись,то має бути водовідвід,але в ньому такий малесенький отвір,що він не витримає навіть тихого потоку води і там буде море.Не зрозуміло,чого купи асфальту валяються на тротуарі? Все зроблено через ж..пу і лівою ногою.Позорисько!!!
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up