«Там, де є дефекти, роботу проплачувати не будемо»: Про скандальний ремонт вулиці Куликівського

«Там, де є дефекти, роботу проплачувати не будемо»: Про скандальний ремонт вулиці Куликівського
Ось так виглядає відремонтована дорога з гарантією в три роки
  • Кілька місяців триває ремонт вулиці Куликівського і увесь час навколо цих робіт
  • На ремонт вулиці Куликівського витратили майже 13 мільйонів гривень. 10 мільйонів з державного дорожнього фонду, решта – із міського бюджету Козятинської громади.

Екс-начальник управління житлово-комунального господарства міста Євген Малащук стверджує, що дорогу роблять з порушеннями і вона довго не прослужить.

– Перші порушення виникли на початку  проведення тендеру, а саме були порушення із поданням  документації підрядником, – розповідає Євген Малащук. – Почався державний аудит  Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області. Вони виявили певні порушення, і заявляли, що потрібно розірвати договір із підрядною  організацією -  ФОП Завальнюк Ігор Васильович. Адже у підрядника не було чинного дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, що надають право експлуатувати вантажопідіймальні крани. Також  документів, що підтверджують досвід виконання аналогічних  за предметом закупівлі договору.  – продовжує Малащук. – Коли ми подивились повністю всю документацію, що подав підрядник на тендер, виявилось, що підрядна організація зареєстрована в 2021 році, найманих працівників 5 осіб, техніка не власна, а за договором підряду.  Ще один нюанс -  екологічна комісія не видавала дозвіл на проведення таких робіт. Отже, ми звернулися із позовом в прокуратуру, яка захищає інтереси держави.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:15 Зеленський пропонує продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію до 23 серпня 13:30 Створюють дизайнерські екосумки, щоб допомогти українцям 12:59 Тетяна Єрмолаєва про соцвиплати: «Дозволу на проплату немає. Поруч громадам провели, їм повезло» 12:14 У «Чистому місті» складна ситуація із сплатою за вивіз сміття. Вірні реквізити Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 10:06 Замайоріли у вишиванках: підбірка фото з соцмереж козятинчан у національному вбранні photo_camera 09:41 Знищили ворожий бомбардувальник, крилату ракету та бронетехніку: оперативна інформація по регіонах 09:00 «Ніхто нікуди не тікає. В теробороні настрій бойовий» 08:09 Якщо сильно пахне бузок — буде дощ: про свята, прикмети та заборони 19 травня 18:03 ЗНО-2022: в нашій області зареєстрували майже 17 тисяч абітурієнтів 16:56 До Козятинської громади приїхала допомога від місії ООН photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up