“Трійка” початок березня почала на “2”

“Трійка” початок березня почала на “2”

Тепер там новий перевізник

З першого березня дорогами нашого міста перестав курсувати автобус третього маршруту. Старий перевізник, який мріяв тільки заробляти, свої обов’язки виконував погано. Бували такі казуси, що керівниця маршруту на півдороги “трійку” направляла в зворотньому напрямку! За багаточисельні порушення перевезення пасажирів, новий тендер перевізник програв. Близько тижня “трійка” не ходила. І міська рада зайнялась пошуком підприємця, який візьме цей маршрут.

Починаючи з 7 березня, “трійка” ожила в особі нового перевізника.

Реакція від мешканців Білої казарми неоднозначна. Комусь не вистачає світла в салоні через тоновані вікна. Інші вважають, що автобус занизький і не зручно в нього заходити. Та переважна більшість користувачів третього маршруту в заміні перевізника бачать зміни на краще. По-перше, за словами пасажирів, водій подобається своєю чемністю і ввічливістю. По-друге, пасажири цього маршруту тепер переконані, що “трійка”, як і перший маршрут, обов’язково будуть на початковій та кінцевій зупинці, тому що вони відповідальні перед пасажирами.

У спілкуванні з самим водієм третього маршруту стало відомо, що вони в перспективі розглядають можливість залучити ще одну машину. Тоді “трійка” курсуватиме кожні півгодини. Також можливо з’явиться рейс в сторону “Червоної калини” після 18 години.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Ольга Вивдюк

    Перевізник пподобається але автобус замалий(((тому інколи вже всі пасажири  району ПРБ не вміщаються до салону вранці
  • Анатолій

    Водій маршруту номер 3 дуже добра й порядна людина,до таких водіїв мабуть в Козятині незвикли,а на рахунок занизького автобусу то й незнаю для кого це може бути незручно хиба що є особи яким зручніше ногу на півметра від землі піднімати щоб зайти в Пазік.Висота салону автобуса дозволяє людині з ростом 1м,95см почувати себе нормально.Порада кому не подобається перевізник і його автобус то ходіть пішки або їздить на таксі!!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up