У перспективі будемо мати ставок у центрі міста

У перспективі будемо мати ставок у центрі міста

Газета “RIA-Козятин” неодноразово писала про стан дорожнього покриття на вулиці Грушевського біля суду. До численних ям та нерівностей дороги після навіть слабенького дощу додається ще й величезна калюжа.

Тягнеться вона від суду до ринку “Хлібодар”. Коли й сухо, пересуватися цією ділянкою проблематично. А під час “повені” — небезпечно. Адже під водою “пасток” не видно.

Рух автомобілів, мотоциклів, велосипедів і перехожих по цій вулиці дуже щільний. Особливо у першій половині дня. І якщо мотоцикл або велосипед, наприклад, потрапить у яму, заповнену водою і впаде, то автівка, яка їде позаду, може не встигнути загальмувати. Але це нікого не наводить на роздуми.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ГАЗ у Козятині на Automoto.ua.

Біля магазинів навпроти суду зробили гарний тротуар. Але про дренажну систему не подумали.

 

Проблема турбує козятинчан та гостей міста

Газета “RIA-Козятин” провела опитування серед перехожих та водіїв і взнала думку пересічних громадян.

Пані Наталя живе в селі, але в Козятині буває дуже часто. За її словами, на цьому відрізку дороги таке неподобство робиться постійно. Оксана — живе в селі Козятин, але працює в місті і неодноразово була облита водою з цієї калюжі. Пані Валентина, козятинчанка, обурена, що як тільки пройде маленький дощик, біля суду утворюється велике болото.

А пан Володимир налаштований позитивно:

— Скоро у цій калюжі заведеться риба — можна буде у центрі міста рибалити. Не треба на ставки їхати (сміється).

Водії взагалі на цю тему спокійно розмовляти не можуть.

— Я вже неодноразово пошкоджував колеса і ходову частину на цьому відрізку дороги, — обурюється Сергій, козятинчанин. — Усі знайомі водії також. Мабуть, власники автосервісів дають хабаря міській владі, щоб ті не проводили тут дорожні роботи.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up