Від бідолашної вулиці Репіна сільрада відмахуються

Від бідолашної вулиці Репіна сільрада відмахуються

Вулиця Репіна - це одна із вулиць села Козятина.

А ще цією вулицею добираються учні до школи №9. Унікальна вона ще й тим, що крім дітей нею їздить важкий транспорт. Водії, яким, як в народі кажуть, треба переїхати на ту сторону (на вулицю Матросова), не об’їжджають через все місто, а зрізають шлях вулицею Репіна чи Д. Нечая.

Тож відсипну дорогу, якою є вулиця Репіна, розбиває важкий транспорт за один сезон.

Кожна вулиця чи дорога, якою їздить транспорт, час від часу виходить з ладу і потребує ремонту. І згадана вище вулиця - не виняток. От тільки для її ремонту в сільській раді завше не вистачає коштів. Тому, як постає питання ремонту вулиці, позиція сільради приблизно така: грошей немає, якщо комусь горить, то нехай складаються.

От в тому й річ, що мешканці вулиці Репіна вже складалися на ремонт цієї дороги. За словами самих жильців вулиці, якогось разу суму, якої не вистачає для ремонту дороги, покрив місцевий підприємець Віктор Сагайда. А сільська рада кожен раз тільки розводить руками. Хороша позиція: хочете ремонтувати, дорогу робіть її за кошти, які  зберете самі.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up