Вулиці в місті: як не кальобухи, то болото або стовпи пилюки

Після сильного та не тривалого дощу, що пройшов першого квітня, Козятин знову став зоною стихійного лиха в окремих районах міста.

Вулиці в місті: як не кальобухи, то болото або стовпи пилюки

Причина — немає дренажної системи для талих і стічних вод. Хтось може сказати, що не все відразу робиться, всьому свій час.

Для прикладу візьмемо дорогу на вулиці В. Земляка. Ту ділянку дороги робили на початку зими минулого року. На сьогоднішній день на тій новій дорозі стоїть вода.

Я пам’ятаю, як перед місцевими виборами більшість громадян не повірили в проект Тетяни Лозінської. А в ньому було докладно сказано і показано, що дорога має бути з дренажною системою. Деякі мешканці міста зауважували, що буклет Лозінської був оформлений на дорогому папері. Обрали того, хто писав на дешевому папері. Тільки дешевий папір міського голови для громади міста виявився значно дорожчим, ніж буклет головного редактора, який розробляли в європейському експертному управлінні. І який був реальний для виконання.

Болото підсихає і у вітряну погоду здіймається курява пилу. Ще городи не посадили навіть у Кордишівці, а наші містяни дорожнього пилу вже наїлися в повному розумінні цього слова.

Коментарі
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up