Вулицю Підгорбунського нарешті відремонтують

Вулицю Підгорбунського нарешті відремонтують
Вулиця Підгорбунського. Фото з архівів газети
  • Обласна конкурсна комісія обрала 40 проектів капремонту та реконструкції доріг комунальної власності.
  • До списку потрапила вулиця Підгорбунського.
  • На її ремонт виділять з державного дорожнього фонду 968 тисяч гривень

Про вулицю Підгорбунського писали немало. Це одна з доріг у центрі міста, яка вже давно потребує капітального ремонту. Особливо та її частина, що навпроти садочка №2.

У грудні минулого року представники дорожнього контролю спільно з поліцією заміряли вибоїни на вулиці Підгорбунського. Найбільша з них - довжиною понад три метра, шириною в один і глибиною в 20 сантиметрів - розташована на перехресті з вулицею Героїв Майдану.

Управління житлово-комунального господарства планувало зробити на Підгорбунського капремонт. І не лише відремонтувати частину дорожнього покриття, а й полагодити тротуар і встановити велодоріжку.

На ремонт вулиці готові були витратити понад три мільйони гривень. Замовили розробку проектно-кошторисної документації.

У травні 2019 року ЖКГ оголосило два тендери: один на капремонт частини дорожнього покриття вулиці, інший на ремонт тротуару і влаштування велодоріжки. За роботу готові були взятися підприємиця Анна Погосян та дві фірми: “АК-Іквестбуд” та “Віндор”. Проте усі три пропозиції відхилили, тому торги не відбулися.

Відтак минулого року на Підгорбунського зробили лише поточний ремонт за 88,6 тисяч гривень. Щоправда, полагодили не всю вулицю, а лише частину від перехрестя з вулицею Героїв Майдану до вулиці Винниченка. Цьогоріч на Prozorro теж замовили поточний ремонт, цього разу всієї вулиці. Коштувало це 198 тисяч гривень.

Але капремонту на вулиці Підгорбунського бути. У четвер, 28 травня відбулося засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства. На розгляд представили 59 проектів. Серед них - проект капітального ремонту частини дорожнього покриття вулиці Підгорбунського у Козятині. Його обрали для реалізації.

“Головними умовами конкурсного відбору було визначено такі критерії як: наявність розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, наявність експертного звіту та забезпечення співфінансування з місцевого бюджету не менше 50% вартості проєкту”, - пишуть на сайті Вінницької облдержадміністрації.

На втілення проектів цьогоріч направлять 67,3 мільйона гривень. Із цих коштів на вулицю Підгорбунського виділять 968 тисяч гривень.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up