Якби ціна квитка була 5 грн, автобуси б ходили...

Якби ціна квитка була 5 грн, автобуси б ходили...

За маршрут № 3 газета “RIA-Козятин” неодноразово вже розповідала. Тут можуть відмінити рейс тільки тому, що водію не хочеться їхати...

Ми з зустрілися з представником перевізника пані Вірою.

— На 8 ранку із зупинки Червона Калина автобус буде ходити, а на 11 та 13 години з цієї ж зупинки автобус буде відмінено. Причина цьому - недостатня кількість пасажирів на початкових зупинках. А гнати автобус за ціною в три гривні за квиток — велика розкіш. У Бердичеві вже давно ціна квитка п’ять гривень.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Aro в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Після такого коментаря в самому автобусі сталася суперечка між двома пасажирами. Одна з жінок наголошувала, що Бердичів промислове місто. Там більше заробляють. Можливо, й можуть платити по п’ять гривень. А у нас якщо буде чотири, то автобуси стоятимуть. Чоловік, що сидів напроти від жінки, мав іншу думку, тільки чомусь мову перевів на ціну бензину — що в Бердичеві і в Козятині вона однакова. Далі пасажири обурювалися, що на зупинках немає розкладу руху автобусів. А якщо є, то в такому вигляді, що прочитати там щось неможливо. У цьому пункті перевізник не винен. У міській раді є відповідальні чиновники. Вони і повинні займатися такими питаннями. Хоча, як знати. Хоче перевізник, щоб автобуси були не порожніми, мабуть, і вони повинні за щось думати.   

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up