Засніжені дороги чистять на “2”

У ніч з п’ятниці на суботу, з 2 на 3 березня, впав невеликий сніг у Козятині.

Засніжені дороги чистять на “2”

Таку товщину снігу  на дорогах, віддалених від центру нашого міста, як правило, не прибирають.Та на ранок суботи вулицею Князів Острозьких проїхалась снігозбиральна техніка. Саме проїхалась, перевертаючи на дорозі сніг. Я не обмовилася, саме перевертали сніг на дорозі, а не прибирали його. Тільки проходило таке прибирання так швидко, що склалося враження, що це не сніг з дороги прибирають, а списують пальне. Грейдер за номером 26863. Його щит був в такому положенні, що поверхні снігу майже не торкався. Навіть подумалось, не техніка, а якийсь грейдер-інвалід. Виглядало це як імітація прибирання снігу.

За першим грейдером їхав ще й другий сніговий дорожний рятівник. Його реєстраційний номер був заліплений снігом. До нього претензій менше. Його поворотний відвал відносно дороги був розміщений рівномірно і сніг він згортав на сторону. Поїхали вони до переїзду Білої казарми. Розвернувшись там, поїхали назад в центр міста і стали прибирати сніг біля міської ради.

І якби ми не бачили, як одна й та є сама снігозбиральна техніка може прибирати сніг з дороги і як прибирає, то мабуть змовчали б. А так виникає питання: чому біля міської ради потрібно зробити красиво, а десь в іншому місці, як кажуть, “і так зійде”?!  

Коментарі

У суботу, 10 березня, зимовий футбол серед ветеранів обласної першості знову переїхав до нашого міста.

31 березня 2018 у Києві відбудеться масштабна освітньо-розважальна зустріч для людей з цукровим діабетом і їх сімей - DiabetFest...

Якщо провалились, не піддавайтесь паніці Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Україна замете, як у найкращих традиціях лютого

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up