Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО)

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО)
  • Таке ми побачили сьогодні, 9 липня під час прогулянки до Міського стадіону.

Коли ми йшли берегом вздовж Водокачки, нашу увагу привернула одна верба. Величезна гілка відкололася від товстого стовбура дерева і впала у річку.

Ця верба росте навпроти костелу.

Місце, де відкололася гілка

Ми зупинилися, щоб зробити кілька світлин, і рушили на острів. Перейшли через місток, пішли повз стадіон і тут застали схожу картину. Одне з дерев щось розкололо надвоє.

З іншого відвалилася гілка і впала, перекривши цим самим прохід.

Перед нами йшли жінка з чоловіком. Вони з дитиною у візочку прогулювалися островом. Чоловік мусив брати візочок на руки, бо інакше пройти не можливо.

Поруч ще одне дерево. Тут гілка впала на волейбольний майданчик, що на стадіоні.

На березі острова ми побачили ще одне дерево, від якого відкололася гілка.

Імовірно це наслідки негоди, що вирувала у Козятині у вівторок, 7 липня. Можливо в дерева влучила блискавка, або ж їх повалив сильний вітер.

Коментарі (1)
  • Ghoust

    Шановні кореспонденти РІА! Ви якщо пишете щось, то називайте речі своіми іменами. Ну яка там "гілка" дерева на останньому фото? З верби ще можна сказати "гілка" відкололась, хоч вона таки величезна і скоріше нагадує стовбур, а от у інших випадках радше стовбури повідколювались - так-так, дерева часто бувають не з одним стовбуром і рости інший стовбур може не обов'язково від землі, часто основний стовбур може ділитись на декілька на висоті кількох метрів над землею, формуючи крону. Тому якщо воно росло більш-менш вертикально доверху - то це таки відколотий ствол, а не "гілка".... Хоча, на такі тонкощі звичайному читачу і начхати....

    Тепер щодо того, що вони тупо валяються під ногами.... От скажіть, якби я, звичайний містянин, з'явився там з бензопилою і почав прибирати ці "гілки"-стовбури - чи не нагодилась би тут таки поліція, екоінспекція та "стурбовані громадяни", які не те що не дали б прибрати це неподобство (забравши собі на дрова), а і конфіскували б мій агрегат? Тому воно і валятиметься, поки комунальники не спроможуться прибрати.... Простому люду ж зась - це ж гілки міста, так би мовити, у них є "хазяїн"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up