8 тисяч від держави: як отримати одноразову допомогу?

8 тисяч від держави: як отримати одноразову допомогу?
  • Верховна рада ухвалила закон, згідно з яким наймані працівники і підприємці, які постраждали від карантинних обмежень, можуть отримати 8 тисяч гривень.
  • Подача заявок на допомогу стартувала у понеділок, 14 грудня.
  • Як оформити заявку і хто має право на допомогу?

Заявку на отримання одноразової допомоги треба подавати через електронний сервіс «Дія». Це можна зробити як на сайті diia.gov.ua, так і в мобільному додатку. Але є одне але — для реєстрації в «Дії» і оформлення заявки необхідний електронний цифровий підпис. Якщо він у вас вже є — жодних проблем. Якщо ж немає, його треба отримати.

Електронний цифровий підпис можна отримати двома способами — офлайн та онлайн. У першому випадку вам необхідно безпосередньо звернутися до одного з надавачів електронних довірчих послуг. Для цього доведеться їхати до Києва, чи, як мінімум, до Вінниці. Серед надавачів електронних довірчих послуг — Державна казначейська служба України, державне підприємство «Дія», та низка інших. Повний перелік можете знайти тут.

Онлайн цифровий підпис можна отримати, якщо ви користуєтеся «Приватбанком». Для цього є спеціальний сервіс.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up