Бюджет-2021: на що спрямують наші податки?

Бюджет-2021: на що спрямують наші податки?
  • На передноворічній сесії депутати прийняли бюджет Козятинської громади на 2021 рік.
  • Аналізуємо цифри з головного фінансового документу.
  • Скільки мільйонів планують витратити на зарплату працівників міської ради, на що виділили у 10 разів менше коштів, ніж минулого року, а на що, навпаки, врази більше?

Щороку наша міська рада напередодні Новорічно-Різдвяних свят приймає для Козятина бюджет на наступний рік. Проте цьогоріч є одна вагома відмінність. Скарбниця на 2021 рік розрахована не лише на місто, а й на усі села нашої громади. Нагадаємо, що відповідно до адміністративно-територіальної реформи громади укрупнюються. Відтак, до Козятинської міської ради приєднуються сім сільрад згідно із перспективним планом, який розробило Міністерство розвитку громад та територій. Тож тепер наші фінанси будуть розподілені на місто, смт Залізничне та ще 14 сіл.

Чому бюджет може «схуднути»

Депутати затвердили нашу скарбницю у розмірі 239,3 мільйони гривень. Це без врахування коштів, які ми отримаємо з державного, обласного та районного бюджетів, так званих субвенцій.

Ця цифра — прогноз за оптимістичним сценарієм, який передбачає, що загальнонаціональний карантин завершиться до 1 квітня. А це означає, що бюджет насправді може «схуднути» до кінця 2021 року і доведеться врізати видатки. Усе залежить від того, якою буде епідеміологічна ситуація. Адже пандемія коронавірусу впливає на економічні показники.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up