Бюджет Козятинської ОТГ-2022: куди спрямують наші податки?

Бюджет Козятинської ОТГ-2022: куди спрямують наші податки?
  • На останній у попередньому році сесії міська рада прийняла бюджет громади на 2022 рік.
  • Під час розгляду питання розгорнулася ціла дискусія і зовсім не через цифри.
  • Як розподілять кошти з міської скарбниці, скільки доріг планують капітально відремонтувати і на яку статтю видатків заклали всього 4 гривні?
  • Розповідаємо про бюджет простими словами

Почнемо з того, як бюджет приймали. Його розглядали у другій половині пленарного засідання, яке відбулося 24 грудня. У депутата Олексія Каратєєва виникло питання стосовно пункту №10 проекту рішення, де вказано, що начальнику фінансового управління дозволено класти тимчасово вільні бюджетні кошти на депозит за погодженням з бюджетною комісією.

— Цей пункт прямо суперечить статті 16 Бюджетного кодексу, де дозвіл на розміщення коштів дає відповідна місцева рада, а не комісія, суперечить постанові Кабінету міністрів №6 від 12.01.11, де умовою розміщення коштів на депозитах є рішення відповідної ради, — сказав Каратєєв.

— Зараз буде рішення ради, — відповів на це Павло Холковський, начальник фінансового управління.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:16 Темно і страшно: чому ліхтарі на вулиці знову не світять? 13:51 Ліцей пишається своїми випускниками: про 200-бальників закладу 12:25 Допомога благодійника-козятинця з Єрусалиму: у музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки 11:41 Знову попереджають про сильні зливи та грози. У Козятині теж Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 10:25 У нашій громаді планується благодійний ярмарок. Заявки приймаються до 19 серпня 09:24 «Готовність на 80%»: перевіряли заклади освіти нашого району play_circle_filled photo_camera 08:27 В цей день збирали дику малину та огірки: про свята, прикмети та традиції 17 серпня 19:06 «Ворог концентрує ракети на території білорусі»: речник Командування Повітряних Сил про ворожу авіацію 17:10 У Козятинській громаді жалоба: у Пісках загинув наш Герой Олег Слободяник 16:03 Хочуть зібрати 10 тисяч на ЗСУ: у Козятині діти перевіряють водіїв та співають популярний хіт play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up