Спецтема: карантин

Допоможіть з лікуванням

Допоможіть з лікуванням
Молодий хлопчина Андрій Кравчук потребує допомоги

На проведення операції не вистачає 300 тис. гривень

До редакції “RIA-Козятин” вкотре звернулася Тетяна Староселець, з проханням фінансово допомогти в лікуванні її внука Андрія Кравчука. Хлопець 1998 року народження і з трьох років сильно хворіє. Відмовляють ноги. Лікарі ставили йому діагнози різні: то червону вовчанку, то ревматизм і кожен лікував по-своєму. Остаточний діагноз: ЮРА, суглобо-вісцеральна форма, поліартрит, системний червоний вовчок, інтерстіціальний нефрит. У хлопця — друга група інвалідності.

Попри хворобу, Андрій намагається жити повноцінно, допомагати сім’ї. До 9 класу навчався в школі в Глухівцях, потім — індивідуально вдома. Коли йому стає трохи легше, пробує працювати в соціальних мережах, заробляти на лікування.

— Рік тому йому у Вінниці зробили операцію на коліні. О 10 ранку прооперували, а на другий день о 8 ранку випхали дитину з лікарні. І мати його на плечах поволокла. Ні милиць, нічого не дали, — схвильовано розповідає бабуся.

Уже півроку Андрій знаходиться у Празі. Ситуація зараз дуже складна. Через помилку лікарів були змушені видалити литки. Кажуть, що будуть робити якийсь сплав і потрібно різати ногу. Вартість операції — 300 тис. грн. У сім’ї немає на це коштів, були змушені взяти кредит, щоб розрахуватись за першу операцію. Але на черзі — наступна. На оплату попереднього лікування продали навіть квартиру. Сім’я живе лише хворобою Андрія, лише йому намагається допомогти.

Усіх, хто може допомогти, просимо надсилати гроші на рахунок: № рахунку 26209805460957, ідентифікаційний номер ДРФО 1949209945, МФО (код банку) 351005.

Попередні публікації:

Андрій просить допомогти всіх, хто може.

Андрій просить допомоги.

Допоможіть врятувати молоде життя.

Допоможіть врятувати юне життя.

Допоможіть Андрію залишитись жити.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up