Допоможіть з лікуванням

Допоможіть з лікуванням
Молодий хлопчина Андрій Кравчук потребує допомоги

На проведення операції не вистачає 300 тис. гривень

До редакції “RIA-Козятин” вкотре звернулася Тетяна Староселець, з проханням фінансово допомогти в лікуванні її внука Андрія Кравчука. Хлопець 1998 року народження і з трьох років сильно хворіє. Відмовляють ноги. Лікарі ставили йому діагнози різні: то червону вовчанку, то ревматизм і кожен лікував по-своєму. Остаточний діагноз: ЮРА, суглобо-вісцеральна форма, поліартрит, системний червоний вовчок, інтерстіціальний нефрит. У хлопця — друга група інвалідності.

Попри хворобу, Андрій намагається жити повноцінно, допомагати сім’ї. До 9 класу навчався в школі в Глухівцях, потім — індивідуально вдома. Коли йому стає трохи легше, пробує працювати в соціальних мережах, заробляти на лікування.

— Рік тому йому у Вінниці зробили операцію на коліні. О 10 ранку прооперували, а на другий день о 8 ранку випхали дитину з лікарні. І мати його на плечах поволокла. Ні милиць, нічого не дали, — схвильовано розповідає бабуся.

Уже півроку Андрій знаходиться у Празі. Ситуація зараз дуже складна. Через помилку лікарів були змушені видалити литки. Кажуть, що будуть робити якийсь сплав і потрібно різати ногу. Вартість операції — 300 тис. грн. У сім’ї немає на це коштів, були змушені взяти кредит, щоб розрахуватись за першу операцію. Але на черзі — наступна. На оплату попереднього лікування продали навіть квартиру. Сім’я живе лише хворобою Андрія, лише йому намагається допомогти.

Усіх, хто може допомогти, просимо надсилати гроші на рахунок: № рахунку 26209805460957, ідентифікаційний номер ДРФО 1949209945, МФО (код банку) 351005.

Попередні публікації:

Андрій просить допомогти всіх, хто може.

Андрій просить допомоги.

Допоможіть врятувати молоде життя.

Допоможіть врятувати юне життя.

Допоможіть Андрію залишитись жити.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up