Електронні ваги дали збій. Історія, яка трапилась в супермаркеті нашого міста

Електронні ваги дали збій. Історія, яка трапилась в супермаркеті нашого міста
 • Ми навмисно не повідомляємо торговельну точку, в якій сталася ця пригода. Злого умислу обрахувати літню жінку у продавців супермаркету не було.
 • Стався збій електронної системи на вагах біля каси. Гроші за майже зайвий кілограм покупцеві повернули

На гарячу лінію нашого видання надійшло повідомлення від козятинчанки Марії. Вона повідомила, що в одному з супермаркетів нашого міста при покупці головки капусти та упаковки макаронів її обрахували на 20 гривень. Коли пані Марія капусту переважила на контрольних вагах білокачанна важила майже на кілограм менше.  Ми запитали пенсіонерку, в якій їй касі відпускали товар і поїхали на місце події. 

Як годиться в таких випадках ми пішли в торгові ряди та зробили контрольну закупку. Щоб не робити скасування ми вибрали продукти, які не будуть зайвими вдома. Взяли пакет молока та набрали в кульок цибулі. Цибулю зважили на контрольних вагах. На табло показало 1546 грамм. З тим багажем продуктів підійшли до тої самої каси, де півгодини тому обслуговували пенсіонерку та після контрольного зважування літній жінці повернули близько 20 гривень. 

Наша цибуля показала на електронних вагах 1548 грамм.Тобто різниця на обох вагах склала всього 2 грами.

Тоді ми звернулися до охорони магазину і запитали у них чи дійсно був такий факт. Нас повідомили, що дійсно близько 40 хвилин тому до каси №4 підійшла жінка пенсійного віку. Після розрахунку біля каси вона звернулася до охорони магазину, що має сумнів у вазі товару. Одна із наших співробітниць переважила ту головку капусти на контрольних вагах. Ваги показали майже на 900 грамів вагу меншу від тої, що зафіксували на касі. Покупцеві повернули гроші за зайві грами. Тож злого умислу нажитися на покупцеві в адміністрації магазину не було

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (6)
 • Надя Плеханова

  Акційні скидки ніколи не рахують на касі а скажеш то відповідають в грубій формі...
 • Ольга Кондратюк

  Дуже часто ці збої трапляються
 • Виктор Рымбовский

  Бо непройшло той злого умислу небуло ,вони всі так відповідають то збій то ще якусь хрень придумають !!!
 • Римма Тимощук

  АТБ

keyboard_arrow_up