Спецтема: карантин

На Довженка бойня на бойні

На Довженка бойня на бойні

Місцеві скаржаться про дуже неприємний запах у районі

Мешканці мікрорайону бази на Довженка живуть в умовах антисанітарії, а створює таку атмосферу підприємство по забиттю поголів’я. Про це повідомили на гарячу лінію газети “RIA-Козятин”.

Журналісти перевірили інформацію. Таких підприємств було виявлено аж три! І всі вони, ніби перебували “під грифом таємно”. Тому їм умовно присвоюємо назви самих підприємців. На бойні Олександра Бірюкова на даний час ніякої роботи не проводиться. Проходить реконструкція підприємства.

На підприємстві Лариси Мирощук технологічні процеси йдуть. Але ні собак, ні розкиданих кісток на момент візиту представників “RIA-К” не було. Неприємних запахів також не відчувалося.

На сусідній бойні Олександра Присяжнюка також ніяких відхилень від санітарних норм не помічено. Єдине — біля підприємства бродило шість здоровенних псів. Від директора фірми  Олександра Васильовича дізналися, що продукцію вони отримують з м’ясокомбінату. Кістки, які отримують, переробляють на борошно і відправляють в Корделівку та Лисичанськ.

Люди, що мешкають поруч з цими підприємствами, не  дуже охоче спілкувалися з пресою. Одні казали, що вони випадково тут, а проживають в іншому місці. Інші не можуть поспілкуватися за браком часу… Микола Анатолійович Отрощенко розповів, що запахи тут таки існують і виходять вони з підприємства переробки кісток.

— Крім “кісток”, на підприємстві миються киші та шлунки від худоби. Якщо стоїть спека, то добре чути й у безвітряну погоду також, — підсумував Микола Анатолійович.

Якщо комусь відомі будь-які факти антисанітарії в місті чи його околицях, повідомляйте редакцію газети. Ми будемо проводити розслідування. Також слід звертатися в органи місцевого самоуправління та поліцію.

В'ячеслав ГОНЧАРУК
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up