Не круглі, а квадратні: НБУ випустить нові монети незвичної форми

Не круглі, а квадратні: НБУ випустить нові монети незвичної форми

Нові монети номіналом 10 гривень вводять в обіг 30 січня. Головною відмінністю є те, що вони не круглі, а квадратні.

Набір з чотирьох пам`ятних монет присвячений пам’яті козацтву.

На монетах викарбувані перелік клейнодів Війська Запорозького – прапор, булава, бунчук, печатка, пернач, литаври, сурми, каламар тощо. Саме гетьманські печатки – невід’ємні атрибути влади гетьманів Григорія Лободи, Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка та Івана Скоропадського несуть смисловий акцент набору монет і представляють козацьку добу від її зародження до присмерку й уособлюють потужні історичні пласти. Випуск набору “Козацькі клейноди” звертає нашу увагу на героїчну козацьку епоху, в якій український народ досі черпає духовний досвід і звитягу в обороні рідної землі від зовнішніх ворогів.

Українці зможуть придбати набір із чотирьох пам'ятних монет у дерев'яному футлярі та у футлярі з флоковим покривом у сувенірній упаковці.

Тираж 2000 штук.

 

 

Коментарі (4)
 • Фима Гоцман

  Зря ты так пишеш ,зря...
 • Фима Гоцман

  Скільки будуть коштувати в банку?

  Artur Edu reply Фима Гоцман

  Відповідь єврею: редакція вміє тільки видаляти коментарі, писати статті з помилками та копіювати інформацію. Дарма сподіваєтесь отримати відповідь.

  Богдан Суббоч reply Artur Edu

  Как говорил известный персонаж "глупый ты Артур не умный"

20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up