Очікування vs реальність: аналізуємо стан міської скарбниці

Очікування vs реальність: аналізуємо стан міської скарбниці
  • За тиждень відбудеться третя сесія міської ради, де депутати приймуть бюджет на 2021 рік, спільний для усієї Козятинської громади.
  • А поки бюджетний рік ще не закінчився, у кожного органу самоврядування своя скарбниця.
  • Ми проаналізували виконання міського бюджету.
  • На що витратили менше, ніж планувалося, а на що більше?
  • І чи є в бюджеті «дірка», чи, може, навпаки, його перевиконали?

Нарешті на сайті Козятинської міської ради оприлюднили документ, на який ми так довго чекали — «Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року». Щоправда, за вікном вже грудень, 12-ий місяць року. Проте маємо змогу проаналізувати стан міської скарбниці за січень-вересень. При підготовці публікації ми користувалися пояснювальнювальною запискою до звіту. Документ є у вільному доступі на сайті міської ради.

Перевиконали і недовиконали водночас

Наш бюджет наповнюють різні види податків. Він складається з двох фондів — загального і спеціального. Загальний використовується для фінансування загальних функцій, як-то оплата праці, енергоносіїв, діяльність бюджетних закладів, установ, тощо. Натомість спеціальний фонд — це кошти, які мають конкретне призначення. Так от, за результатами трьох кварталів поточного року, доходи загального фонду ми недовиконали, а спеціального, навпаки, перевиконали.

За ці 9 місяців планувалося, що загальний фонд поповниться на 146,7 мільйонів. Це без врахування коштів, які виділяють місту з державного, обласного і районного бюджетів, так званих субвенцій. Натомість, реальна картина — 136,3 мільйона. Це навіть менше на 3,2 мільйони за аналогічний період 2019 року.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:13 Сир «п’яна коза» по 250, кавуни і огірки по 33, а на привозні помідори впала ціна втричі. Що по чому? 16:06 У Вінницькій області почала зростати захворюваність на коронавірус. Скільки інфікованих у нас? 15:16 Темно і страшно: чому ліхтарі на вулиці знову не світять? 13:51 Ліцей пишається своїми випускниками: про 200-бальників закладу Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 12:25 Допомога благодійника-козятинця з Єрусалиму: у музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки 11:41 Знову попереджають про сильні зливи та грози. У Козятині теж 10:25 У нашій громаді планується благодійний ярмарок. Заявки приймаються до 19 серпня 09:24 «Готовність на 80%»: перевіряли заклади освіти нашого району play_circle_filled photo_camera 08:27 В цей день збирали дику малину та огірки: про свята, прикмети та традиції 17 серпня 19:06 «Ворог концентрує ракети на території білорусі»: речник Командування Повітряних Сил про ворожу авіацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up