Одинокі пенсіонери, яким більше 80 років, будуть отримувати щомісячну допомогу

Одинокі пенсіонери, яким  більше 80 років, будуть отримувати щомісячну допомогу

Уряд встановив порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду. Розмір допомоги – 685 гривень

За словами заступниці голови Вінницької ОДА Наталі Заболотної допомога призначатиметься та виплачуватиметься з 1 січня 2020 року.  Якщо людина досягла 80-річного віку після 1 квітня 2020 року, така компенсаційна виплата встановлюється і виплачується з дати досягнення цього віку. «Компенсаційна виплата не є одноразовою. Вона є щомісячною і гарантованою для її отримання протягом усього часу отримання пенсії.» – йдеться у повідомленні на сайті ОДА.

Також Наталія Заболотна нагадала, що з 1 квітня цього року пенсіонерам, які досягли віку 80 років і старше, пенсія яких не перевищує 9205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну виплату у розмірі до 500 гривень. Коли ж після встановлення цієї виплати розмір пенсії, з урахуванням усіх надбавок, в осіб які мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки, не досягає 2600 гривень, таким особам надається доплата в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру. У Вінницькій області таке збільшення пенсій отримали 66,5 тис. осіб, що досягли 80 років (в т.ч. 2,1 тис. – військові пенсіонери). Середній розмір підвищення пенсій 541,84грн.

Читайте також:
Пенсію за віком призначають автоматично. Що для цього потрібно?
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up