Післяноворічний Козятин. Як відреагував ринок після Нового року та Різдва

Післяноворічний Козятин. Як відреагував ринок після Нового року та Різдва

Що по чому? У неділю, 9 січня ми поцікавилися цінами на продукти харчування на вулиці Василя Земляка та на «кругу». Бачили огірки по 120 гривень. На скільки ціна продукту була завищена ми поцікавились у козятинчан і порівняли ціни на ринку з ціною на огірки АТБ

Овочі, риба, м’ясо та молочка

Щодо торгівлі продуктами харчування, то на вулиці Василя Земляка людей після Новорічних свят трохи поменшало — торгували у «ракушках» та на приватних столиках. В день нашого візиту, як і перед Новим роком торгувати на землі не дозволила погода.

Ціни на продукти борщового набору змінилися, як в одну, так і в іншу сторону. Морква коштувала 13-15 гривень. Червоний буряк можна було знайти дешевше, ніж перед Новорічними святами. Ціна на нього не впала. Це щирі селяни продавали червоний буряк від 10 до 15 гривень. В торговельних точках він коштував 16 гривень за кілограм. Ще на гривню додала в ціні цибуля. Тепер її можна купити по 13-14 грн за кілограм. Зелена цибуля ще “подешевшала” — була 150 гривень кілограм, а стала — 10 гривень 50 грамм.

Ціна на білокачанну капусту трохи додала в ціні. По 12 гривень, як було до Нового року  вже немає. Її продавали від 14 до 17 гривень за кілограм. Кольорова капуста — 25 грн, менша за розмірами — по 20 гривень за кілограм. Пекінська капуста на 5 гривень дорожча за кольорову. Зелена цибуля, як ви зрозуміли — 200 гривень за кілограм.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up