Протистояння влади та громади у Гурівцях

Протистояння влади та громади у Гурівцях
Все почалося з майдану...

Конфлікт у Гурівцях закладено в 2013 році, коли через стихійні погодні умови господарство зазнало значних збитків. Оговтатись, як свідчать події, до сьогоднішнього дня так і не змогли.

Створені значні фінансові заборгованості. Цьому є підтвердження в судових рішеннях. Дійшло до того, що суд призначив арбітражного управляючого. Частина пайовиків майна та землі не допускають його до роботи. Місцевий керівник змогла навколо себе об’єднати селян, мотивуючи тим, що вона, як менеджер управління господарством, заклала значний урожай. А він може покрити всі збитки — як перед боржниками, так і перед селянами та державою.

Що це за борги і в якій сумі, керівник на зборах на майдані перед сільським клубом 15 серпня 2018 року о 18 годині не оприлюднила, назвавши це комерційною таємницею. Присутні проопладували оплесками звіту керівника, як визнання її лідерства. Поліцейські, що теж були на майдані, місцеві ветерани АТО, селяни з однієї сторони та інша сторона в особі арбітражного керуючого вели між собою діалог. Дійшли до консенсусу, в ході якого арбітражний керуючий не зміг провести доповідь інформаційного характеру та приступити до роботи. Отож останній вибув за межі села.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Влад Лісовий

    В корумпованій державі закони лібералізма не працюють
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up