Сало та молочка б’ють рекорди, а цукор подешевшав. Що по чому на козятинських базарах?

Сало та молочка б’ють рекорди, а цукор  подешевшав. Що по чому на козятинських базарах?

 В п’ятницю цього тижня ми поцікавилися цінами на продукти харчування на вулиці Василя Земляка, ринку «Хлібодар», на «кругу». Порівняно з початком жовтня подорожчали сало, молочка, деякі крупи, огірки з помідорами та цибуля. Подешевшали цукор і продукти борщового набору

У п’ятницю, 12 листопада, маленький базарчик був багатолюдним. На вулиці Василя Земляка звична картина — торгували у «ракушках» і на землі.

Ціни на продукти борщового набору протягом місяця майже не змінилися. Морква та червоний буряк були 11-12 гривень за кілограм, зараз морква – 10 є 15 та її мало купують, червоний буряк – 11 гривень за кілограм. Ціна на білокачанну капусту додала гривню, її тепер продають по 7 гривень за кілограм. Кольорова салатна і свіжа капуста –  17 гривень за кілограм. Щоправда ми не зрозуміли, чим відрізняються одна свіжа капуста від іншої свіжої капусти. Пекінська капуста – 18 гривень.

На «кругу» значно поменшало покупців. Можливо це пов’язано з тим, що перестали торгувати дешевими кавунами та динями. Молоко тут продають по 20 гривень за літр, сало 105-115 гривень за кілограм, свинина – від 110 до 135.  Нічого тут не купивши, повернулися на «Хитрий базарчик». 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:18 IOM Ukraine і гумштаб: козятинська громада тримала допомогу photo_camera 16:42 Залізничники, водії, спортсмени: чоловікам дозволили виїзд за кордон під час війни. Кому ще і на скільки? 15:00 Прогулянка Козятинщиною: патріотична криниця, гілля на дорозі та засохла ялина біля дитячого майданчика photo_camera 13:33 Одну нирку видалили в дитинстві, а на другій — злоякісна пухлина. Потрібна допомога махнівчанці Софії Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 12:07 Відома ймовірна причина пожежі, через яку загинув козятинчанин play_circle_filled 11:09 «За дві години пів тонни розібрали». У Козятині немає солі 10:23 Зберігайте спокій: у нашому районі проведуть масовий вибух з використанням вибухових речовин 09:38 Наші винищувачі перехопили та збили дві крилаті ракети: про війну по регіонах України 08:45 У власній квартирі під час пожежі загинув 71-річний козятинчанин 08:11 Грози та сильний вітер: про погоду у Козятині і не тільки сьогодні, 26 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up