Різниця в доходах 10% найбагатших і найбідніших не повинна перевищувати 7 - 8 разів. У нас різниця - до 70 разів!

Різниця в доходах 10% найбагатших і найбідніших не повинна перевищувати 7 - 8 разів. У нас різниця - до 70 разів!

Умовити політиків відмовитися від привілеїв і збагачення у владі в Україні не вийде. Не допомогли вже два майдани. Уже все валиться в економіці, вже все сиплеться в національну єдність.

 ЭкономІка

Чтобы не было бунтов и революций – разница в доходах 10% самых богатых и самых бедных не должна превышать 7 - 8 раз. У нас разница - до 70 раз!

Вже образно кажучи, траєкторія віз мчить у фінансову прірву. Але політики, перебуваючи в цій позі, продовжують тупо пиляти бюджетне бабло. І що ще дуже важливо, так це те, що незабаром в передвиборній гонці почнеться БИТВА ГИГАНТОВ. Битва за владу для одних і за справедливість для інших. Звичайно, Україна корумпована країна. Вводити прогресивну шкалу оподаткування і ділитися з бідним населенням ніхто не хоче. Але ж давно підраховано, щоб не було бунтів і революцій - різниця в доходах між верхівками 10% найбагатших і найбіднішими громадянами не повинна перевищувати 7 - 8 разів. У нас з вами ця різниця - до 70 разів!  Александр Гончаров

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up