Щоб не платити комісію за комунальні платежі...

У редакцію “RIA-Козятин” звернулися громадяни нашого району з питанням: “Чому при розрахунках за комунальні платежі стягується комісія? Адже в одній із телепередач було повідомлено, що комісія за сплату комунальних платежів закладена в тариф.”

 

Щоб не платити комісію за комунальні платежі...

У редакцію “RIA-Козятин” звернулися громадяни нашого району з питанням: “Чому при розрахунках за комунальні платежі стягується комісія? Адже в одній із телепередач було повідомлено, що комісія за сплату комунальних платежів закладена в тариф.”

Нововведення про зміни сплати за банківськими операціями належить Ощадбанку. Там стали брати комісію в розмірі семи гривень з кожної квитанції. Це обурило громадян. Хтось шукав фінансові установи з меншою комісією. Деякі стали скаржитися місцевій владі. Та місцева влада тут ні до чого. Аналогічна ситуація спостерігалася по всій країні з тією тільки різницею, що в різних містах у відділеннях Ощадбанку сума комісії становила від трьох до десяти гривень.

Крім вище згаданого банку, але тільки за природній газ, з недавнього часу бере й Укрпошта.

Урядом Яценюка була підписана постанова №792 про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природній газ: “прийом платежів від споживачів банками та підприємствами зв’язку буде здійснюватись за рахунок газопостачальних підприємств виключно з їхніх поточних рахунків в розмірі 03% від загальної суми, що надійшла від побутових споживачів”. Тобто комісія закладена в тариф.

З цього приводу громадські організації Кропивницького зверталися з листом до дирекції Ощадбанку, ПриватБанку, Укрпошти з проханням пояснити, за що ще знімаються гроші з платників комунальних послуг. Відповідь була короткою: “03 відсотка нас не влаштовує. Собівартність платежу вища”.

Отож, маємо, що маємо. Доводиться платити. Виявляється, що банківська операція платежу за рішенням дирекції банків по собівартності вища від закладеної норми в постанові кабміну Яценюка. Значить така постанова не дала нікому користі, крім банків.

Щоб не платити комісію, банки пропонують комунальні платежі проводити через термінали і пенсійні картки банківських установ.

 
Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Пане мер Пузир та депутати міськради негайно виправіть свої помилки по відношенню до загиблих у "АТО" воїнів

Козятин. Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл

Докази дослідження: Російська мова походить від Української

Як Медведівка на Козятинщині відмічала день села.Свято митецьких талантів.

Креативи в Козятинщині. Про духовне душевне спортивне життя.Все одним махом.

Притягнення до кримінальної відповідальності Президента

Стверджую Мафікова криша поїхала.Йому вліпили протокол за корупцію .А сьогодні в кабінеті 16.08.2017 р. вручили підозру.Боже як він верещав .Як навіжений .

З ким і чим воювати.Ірина Фаріон Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

«поки до влади не прийдуть радикальні націоналісти, нічого не зміниться»

До нас їде Голліву́д!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook