Щоб не платити комісію за комунальні платежі...

Щоб не платити комісію за комунальні платежі...

У редакцію “RIA-Козятин” звернулися громадяни нашого району з питанням: “Чому при розрахунках за комунальні платежі стягується комісія? Адже в одній із телепередач було повідомлено, що комісія за сплату комунальних платежів закладена в тариф.”

 

У редакцію “RIA-Козятин” звернулися громадяни нашого району з питанням: “Чому при розрахунках за комунальні платежі стягується комісія? Адже в одній із телепередач було повідомлено, що комісія за сплату комунальних платежів закладена в тариф.”

Нововведення про зміни сплати за банківськими операціями належить Ощадбанку. Там стали брати комісію в розмірі семи гривень з кожної квитанції. Це обурило громадян. Хтось шукав фінансові установи з меншою комісією. Деякі стали скаржитися місцевій владі. Та місцева влада тут ні до чого. Аналогічна ситуація спостерігалася по всій країні з тією тільки різницею, що в різних містах у відділеннях Ощадбанку сума комісії становила від трьох до десяти гривень.

Крім вище згаданого банку, але тільки за природній газ, з недавнього часу бере й Укрпошта.

Урядом Яценюка була підписана постанова №792 про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природній газ: “прийом платежів від споживачів банками та підприємствами зв’язку буде здійснюватись за рахунок газопостачальних підприємств виключно з їхніх поточних рахунків в розмірі 03% від загальної суми, що надійшла від побутових споживачів”. Тобто комісія закладена в тариф.

З цього приводу громадські організації Кропивницького зверталися з листом до дирекції Ощадбанку, ПриватБанку, Укрпошти з проханням пояснити, за що ще знімаються гроші з платників комунальних послуг. Відповідь була короткою: “03 відсотка нас не влаштовує. Собівартність платежу вища”.

Отож, маємо, що маємо. Доводиться платити. Виявляється, що банківська операція платежу за рішенням дирекції банків по собівартності вища від закладеної норми в постанові кабміну Яценюка. Значить така постанова не дала нікому користі, крім банків.

Щоб не платити комісію, банки пропонують комунальні платежі проводити через термінали і пенсійні картки банківських установ.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
09:31 Ворог здійснює вогневий вплив уздовж всієї лінії зіткнення: ситуація по регіонах України 08:20 Ірини Мучениці та заморозки: про погоду, свята та прикмети цього дня 18:03 Козятинчани і мешканці сіл інколи чують вибухи і постріли. Що це? 17:09 «Відчуваєте? Це – газета». Ми дякуємо благодійникам, які допомогли нам вийти у друк Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 16:00 Самгородчани відзняли телерепортаж на конкурс «Україна починається з тебе» play_circle_filled 15:40 У Козятинській громаді зареєструвалося понад 3,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб 13:21 Козятинчан запрошують до музею, щоб ознайомитися з азами рукоділля 12:11 «Швидкі» мерседеси приїхали з Німеччини на Вінниччину 11:10 Наш Артем Лавровський – герой Маріуполя, герой України та Азовсталі play_circle_filled 10:00 Змінили граничну вартість на бензин та дизпаливо. Які ціни у нашій області?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up