Сир – «не сир», двогривневі кавуни та дорогий мед

Сир – «не сир», двогривневі кавуни та дорогий мед
  • Що по чому? На початку цього тижня ми поцікавилися цінами на продукти на вулиці Василя Земляка, ринку «Хлібодар», на «Кругу» та в АТБ.
  • Порівняно з літніми цінами подорожчали м’ясо, курячі яйця, молочка (щоправда, не у всіх), деякі крупи, огірки з помідорами та сало.
  • Подешевшала цибуля, кавуни та дині. Після весняного стрибка стабілізувалася ціна соняшникової олії

У понеділок, 4 жовтня, маленький базарчик був малолюдним. На вулиці Василя Земляка торгували у «ракушках» і на землі.

Продукти борщового набору, з року в рік на осінь суттєво дешевшають. Цієї осені ціни на них майже не змінилися. Морква та червоний буряк були 12-15 гривень за кілограм, зараз морква – 12, червоний буряк – 11 гривень за кілограм. Білокачанна капуста впала на гривню в ціні. Тепер вона коштує 6 гривень за кілограм. Пекінська капуста – 18 гривень.

На «Кругу» вже тижнів зо три торгують недорогими кавунами та динями. Хто купує один кавун, платить за «херсонець» 3-4 гривні за кілограм. Хто бере від п'яти і більше штук, платить по 2 гривні за кілограм. Дині за пільговою ціною 5 гривень за кілограм. Правда, в понеділок дешевими кавунами і динями на «Кругу» не торгували.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up