Сонячнобатарейна лихоманка добралася до села Козятин

Сонячнобатарейна лихоманка добралася до села Козятин

Про те, що в селі Козятині мають побудувати сонячну електростанцію, розмови точаться давно

Сільська влада з цього приводу два рази збирала схід села. Та обидва рази громада села була представлена значною меншістю. Тож позиція переважної більшості мешканців сільської громади нам не відома.

Сонячна електроенергія — це енергія на перспективу. Та в тому вигляді, в якому хочуть її подати зараз, вона буде дороговартністна  Адже в Україні її продаватимуть за зеленим тарифом. Тобто сонячну електроенергію будуть продавати державі, як альтернативну екологічну енергію. Ніхто з мешканців села до сонячної електростанції під’єднатися не зможе. Єдине, на що може розраховувати громада, так це на робочі місця обслуги станції. Та враховуючи, що в селі Козятин під електростанцію виділили земельну ділянку тільки три гектари, то й працівників на побудованому об’єкті буде незначна кількість Та все одно альтернативні види енергії, це енергія прийдешніх часів. Як зазначають екологи, такого як сьогодні розвитку альтернативних джерел енергії слід було очікувати. Катастрофічне погіршення екологічної ситуації у світі, а також необґрунтована економічна залежність від традиційних джерел, призвели до того, що вчені почали оцінювати енергетичний потенціал природних явищ і поступово знайшли методи їх використання. Так, зараз людство має можливість використовувати енергію сонця, вітру, руху води, тепла та ін.

Вiд редакції: Як буде — побачимо. Шкода, що постраждає знову пасовисько. Але одним бiльше, одним менше… У с. Козятин мешканцям не звикати до таких подарунків мiсцевої влади. Не зарезервувала одне пасовисько для людської худоби — віддали пiд оранку. Iнше віддасть пiд сонячні батареї. Яка “хазяйновитiсть”… Така собi своєрідна турбота про громаду, яка сама вже не знає, як її обрала i посадила в крiсло голови села.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up