Сонячнобатарейна лихоманка добралася до села Козятин

Сонячнобатарейна лихоманка добралася до села Козятин

Про те, що в селі Козятині мають побудувати сонячну електростанцію, розмови точаться давно

Сільська влада з цього приводу два рази збирала схід села. Та обидва рази громада села була представлена значною меншістю. Тож позиція переважної більшості мешканців сільської громади нам не відома.

Сонячна електроенергія — це енергія на перспективу. Та в тому вигляді, в якому хочуть її подати зараз, вона буде дороговартністна  Адже в Україні її продаватимуть за зеленим тарифом. Тобто сонячну електроенергію будуть продавати державі, як альтернативну екологічну енергію. Ніхто з мешканців села до сонячної електростанції під’єднатися не зможе. Єдине, на що може розраховувати громада, так це на робочі місця обслуги станції. Та враховуючи, що в селі Козятин під електростанцію виділили земельну ділянку тільки три гектари, то й працівників на побудованому об’єкті буде незначна кількість Та все одно альтернативні види енергії, це енергія прийдешніх часів. Як зазначають екологи, такого як сьогодні розвитку альтернативних джерел енергії слід було очікувати. Катастрофічне погіршення екологічної ситуації у світі, а також необґрунтована економічна залежність від традиційних джерел, призвели до того, що вчені почали оцінювати енергетичний потенціал природних явищ і поступово знайшли методи їх використання. Так, зараз людство має можливість використовувати енергію сонця, вітру, руху води, тепла та ін.

Вiд редакції: Як буде — побачимо. Шкода, що постраждає знову пасовисько. Але одним бiльше, одним менше… У с. Козятин мешканцям не звикати до таких подарунків мiсцевої влади. Не зарезервувала одне пасовисько для людської худоби — віддали пiд оранку. Iнше віддасть пiд сонячні батареї. Яка “хазяйновитiсть”… Така собi своєрідна турбота про громаду, яка сама вже не знає, як її обрала i посадила в крiсло голови села.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up