Як з бульбашки заробляються мільйони

Як з бульбашки заробляються мільйони

Як розпізнати, в якому стані дерево взимку, я не уявляю.

Хоча, напевно, є яскраво виражені хвороби. Але чи один з мешканців міста міг би показати такий хворий каштан на центральній вулиці Козятина? Такому можна премію дати в 1 тисячу гривень.


Самі дерева знають, що живі та здорові і готуються до весни. Не знають вони про те, що в місті є четвірка ділків, яка поставила собі на меті за одну зиму стати мільйонерами. Не доларовими, то хоча б гривневими. Оскільки їх четверо, треба 4 мільйони. Отож іде нехтування мораллю, зловживання владою. Навіть шляхом злочину. Каштани ріжуть з однією метою: щоб було чим розпалювати котли теплогенеруючої компанії. Ось і лягають дерева під сокиру діловарів.

 

Ярослав Мудакуватий

 
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі?
Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Небезпечна знахідка:  козятинська поліція  у місцевого жителя вилучила бойову гранату "РГД-5 Небезпечна знахідка: козятинська поліція у місцевого жителя вилучила бойову гранату "РГД-5 Козятинчани про першочергові зміни у місті. Що хочуть? Козятинчани про першочергові зміни у місті. Що хочуть?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up