Яким вчителям Козятинської ОТГ даватимуть доплату до зарплати

Яким вчителям Козятинської ОТГ даватимуть доплату до зарплати
  • У Козятинській громаді вирішили стимулювати матеріальним заохоченням педагогічних працівників.
  • Відповідну програму під назвою «Підтримка молодих педагогів» прийняла міська рада.
  • На кого вона розрахована і які виплати передбачені?

Педагогам, які влаштувалися у школи Козятинської ОТГ вперше, будуть надавати одноразову матеріальну допомогу і щомісячну надбавку до зарплати. Так само надбавку до зарплати даватимуть вчителям, які працюють у школах громади від 1 до 3 років. Це передбачено «Програмою підтримки молодих педагогів», яку міська рада прийняла на сесії у вересні.

Як зазначено у документі, кадровий потенціал освітньої галузі міста поступово старіє, позаяк більше 10 % від загальної кількості вчителів уже пенсійного віку. Натомість молоді педагоги, які влаштовуються на роботу, не завжди залишаються працювати. Серед основних причин — відсутність житла і низька зарплата.

Розмір заробітної плати вчителів залежить від кваліфікаційної категорії та вислуги років. Це прописано у законі «Про освіту». Тобто, чим довше ти працюєш і чим вищу категорію маєш, тим більше будеш отримувати грошей за свою роботу. Наприклад, вчителі, які працюють більше 3 років, отримують додатково 10 % до окладу, а ті, хто на педагогічній ниві понад два десятки років, мають +30 % до окладу. Тож зрозуміло, що вчитель, який щойно прийшов з університету на роботу, має найнижчий рівень кваліфікації і отримує значно меншу заробітну плату, ніж колега, який пропрацював хоча б три роки.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:43 Жнива-2022: на Вінниччині розпочали збір урожаю з озимого ячменю 19:37 В громадських місцях Вінничини заборонять курити пристрої для нагрівання тютюну 17:08 Залишили сміття після посиденьок 16:11 У Козятині змінили тариф на вивезення та захоронення сміття. Скільки платитимемо? (Оновлено) Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 14:30 Тричі ходив до магазину і крав горілку: поліцейські зловили крадія оковитої. Яке буде покарання? 13:08 Дякували Богу і просили миру: козятинчани зібрались на молитовне віче 11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up