Яйця, риба і олія на ринках Козятина подорожчали. А що стало дешевшим?

Яйця, риба і олія на ринках Козятина подорожчали. А що стало дешевшим?

Перед Новим роком, в саме 30 грудня ми моніторили ціни на вулиці Василя Земляка  ринку «Хлібодар» та на «Кругу». Після свят вирішили подивитися, чи змінилися ціни  після свят на продуктових ринках Козятина  

У п’ятницю,15 січня, маленький базарчик нагадував собою період карантину у березні. На вулиці Василя Земляка майже ніхто не торгував. 

Ціни, порівняно з груднем минулого року, майже не змінилися. Морква була 10, тепер її можна купити за 8 гривень, теж саме можна сказати про червоний буряк. Білокачанна капуста коштує 5 гривень за кілограм. На «Кругу» капуста до морозів була по 4 гривні і по 3.50 оптом. 15 січня підморожену капусту тут продавали по 4 гривні за кілограм.

Салатна червона капуста, картопля по 10 гривень. На гривню подешевшали кисло-солодкі яблука. Тепер за солодкі сорти як і до Нового року просять —15,14 гривень, трохи менш смачні – по 12 гривень за кілограм.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up