Замість поштаря пенсію видаватиме банкомат

Замість поштаря пенсію видаватиме банкомат
  • Діджиталізація повільно добирається до пенсіонерів.
  • Від 1 вересня 2021 року пенсію та соціальну допомогу будуть нараховувати тільки на банківські картки, за винятком деяких категорій громадян.
  • У що це виллється – розбиралися наші журналісти.

На отримувачів пенсій та грошової допомоги чекають зміни. Вже з 1 вересня цього року змінюються правила цих виплат, про що повідомляють на сайті Урядового порталу. Доставку пенсій та грошової допомоги безпосередньо додому зможуть отримувати лише:

  • люди, яким 80 років і більше;
  • ті, хто має інвалідність І групи;
  • особи, які не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду;
  • одержувачі державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Ті, хто увійшов до цього переліку, матимуть право вибору – або отримувати виплату через банк, або через оператора поштового зв’язку, якого визначать після проведення конкурсу. Натомість всі решта будуть отримувати пенсію і допомогу винятково на банківську картку.

Поки що у пенсіонерів є вибір – або відкривати рахунок у банку, або отримувати пенсію через пошту. Як повідомляють в «Укрпошті», наразі майже 3,5 мільйона пенсіонерів отримують пенсію через «Укрпошту». Частина йде за грошима безпосередньо до відділення, частині виплати приносить листоноша.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:35 Міський ЦНАП за листопад поповнив скарбничку більш як на 100 тисяч гривень 16:04 У нашій області погіршиться погода. Водіїв просять бути обережними на дорогах 14:00 Четверту добу шукають 58-річного Олександра Кабалова 13:23 Що у державному бюджеті 2022 цікавого для громад Хмільницького району? Від читача 12:13 «Зелена енергетика» по-козятинськи 12:01 «Всі ці 11 років спортклуб «Повір у себе» виживає тільки завдяки підтримці небайдужих» 11:17 «Народне віче» прийматиме людей в коридорі міської ради play_circle_filled 10:20 В Україні кількість хворих на Ковід спадає, в Козятині — ні. Маємо +67 нових інфікованих козятинчан та 2 смерті 09:11 І премія у номінації «Народний вокал»: про нову перемогу козятинчанки Діани Бондарець 08:43 День збройних сил України та Митрофана: про події, прикмети та свята цього дня play_circle_filled 08:00 Сніг і замерзаючий туман: про погоду у Козятині сьогодні, 6 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up