У звичайній вінницькій квартирі знімають «Що? Де? Коли?»

У звичайній вінницькій квартирі знімають «Що? Де? Коли?»
Віддані шанувальники популярної гри «Що? Де? Коли?» вже три роки грають у неї разом зі своїми друзями. Вінничани створили свій клуб «Срібна стріла» та викладають в інтернет відеозаписи з ігор.
Фінальна гра вінничан сезону 2015 року відбулася 23 січня.  Це вже 15–та зустріч клубу за три роки. За гральним  столом - економісти, інженери та програмісти, а в житті просто давні друзі та родичі.

Вінничанка Тетяна Слободяник не пропустила жодної гри за три роки. Саме вона отримала сьогодні від клубу нагороду – сову. Для Тетяни нагорода – визнання друзів, а сама гра – розвиток, спілкування та приємний час.

В команді телеглядачів – шанувальники гри, що надіслали питання з Росії, Білорусі, України, Казахстану та Азербайджану. Директор клубу Тарас Слободяник розповів, що захоплення родом з дитинства.

На сьогоднішній грі Тарас, що є тим самим «паном ведучим» вперше за три роки  з’явився в кадрі та зіграв за столом з учасниками одне питання.

У Вінниці грають у спортивну версію гри в «Зорі», та у ВНТУ. Гравці  телевізійної версії популярної програми зустрічаються нечасто. У «Срібних стрільців» є всі необхідні атрибути: гонг, волчок, «пан ведучий» та «чорний ящик».

- Волчок було дістати надзвичайно важко. Замовляв з Петербургу через знайомого , гонг – придбав в інтернеті. Я особисто не знаю, щоб хтось регулярно проводив щось подібне. Кожну гру ми знімаємо на камеру та викладаємо в інтернеті, так ми спілкуємось з гравцями з інших країн, - каже Тарас Слободяник.

Маргарита НАУМОВА

Від редакції: Класно було б, щоб і у нас в Козятині створився подібний клуб.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up