Дочка в СІЗО, матір похоронили: що кажуть сусіди та вчителі про родину, у якій сталося жорстоке вбивство?

Дочка в СІЗО, матір похоронили: що кажуть сусіди та вчителі про родину, у якій сталося жорстоке вбивство?
Будинок, у якому сталася трагедія

Трагедія. Як грім серед ясного неба багатьох шокувала звістка із Глуховець. Школярка заколола ножом рідну матір. Шоковані сусіди, шоковані у школі учениці. Та все ж в Глухівцях знайшлися люди, які засуджують поведінку школярки але вважають, що можливо трагедія сталася через методи виховання матері

Ми не форсували події, як це робили інші видання. Дали час відійти глухівчанам від шоку. Адже трагедія сталася в родині, яку вважали прикладом для інших. Та 12 жовтня ми також взяли курс на Глухівці.

З самого початку навідались до школи, де вчиться Олександра. Так звати школярку, яка підняла руку на матір.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глуховецької селищної ради Олена Миклін сказала, що і досі шоковані тим, що сталося. 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up