Лише б гроші шелестіли

Тема котелень, що коптять день та ніч, читачам мабуть вже набридла. Пиши  хоч в кожній газеті, а влада, як той мурчик, що сметану з’їв: “Ви пишіть, а ми свою справу добре знаємо. Хай там коптить, лише б гроші шелестіли”.

Лише б гроші шелестіли

І який той шелест приємний, коли на різниці ціни палива з’являються мільйони гривень. Це кочегари всю робочу зміну відчувають різницю в паливі: де брикет, а де соняшникове лушпиння. Вони підміну палива добре відрізняють. Мало кому вдається присісти на декілька хвилин для відпочинку. Весь час в роботі. Та кажуть, що ще й приходить в котельні якийсь значно молодший дядя, якого як старшого за всіма коптючими котельнями призначили, і посилає своїх підлеглих туди, де Макар телят не пас. Мабуть такий лексикон керівник опалювальних установ застосовує для того, щоб працюючі робили ритмічніші рухи лопатою.

А по документах спалюют спресовані брикети? Саме ті брикети, які обіцяв міський голова громаді в своєму кабінеті ще в вересні. Та, за словами працівників котелень, немає тих брикетів і досі. І, мабуть, не буде, якщо у влади будуть знаходитись захисники.  

В останньому номері районної газети з’явилася стаття, в якій автор повідомляє, що отруюють мешканців міста не тільки котельні, а й підприємці, які продають горілку в своїх магазинах. Щоб зробити такі висновки, мабуть, автору статті потрібно було спочатку зробити експертизу алкогольних напоїв? Тоді б за наявності фальсифікату в торгівельній точці звинувачення мали б місце. Та якщо автор людина справедлива, то повинен розуміти, що алкогольними підробками труяться тільки ті мешканці, які добровільно погодились себе труїти. З котельнями висновок інший. Труяться ті, хто не давав на таке явище згоди. То як можна порівнювати те, що не порівнюється?

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up