На прийомі громадян новим начальником поліції побував журналіст газети

На прийомі громадян новим начальником поліції побував журналіст газети

Люди скаржились, що не розкрито багато справ попередників

З часів структурної реорганізіції органів внутрішніх справ сплило не так багато часу. Чи готова поліція зараз бути на боці народу, і чи переймають проблеми козятинчан “стражів порядку”? За відповіддю на ці та інші питання, журналіст відправився в кабінет нового начальника Козятинського відділення поліції, де той саме проводив прийом громадян.

 

Як виявилось, Олег Швець розбирався зі “заглухлими” справами, залишеними колишнім керівництвом без розгляду. Декілька десятків людей, в чиїх очах уже давно погасла надія на справедливість, отримали нагоду відновити цінність слова “Закон”. З цим їм особисто пообіцяв допомогти Олег Петрович — новий головний поліцейський козятинського району.

Перше, що стало зрозумілим, перебуваючи на прийомі громадян у кабінеті нового начальника поліції, — тотальне, наплювацьке ставлення до власних обов’язків колишніх голів козятинської поліції. Люди скаржились, що немала кількість справ була закрита без об’єктивних на те причин, дивним чином зникли результати судмедекспертиз та інші процесуальні документи.

 

Ніна Тихонівна, мати загиблого сина, попросила звернути увагу, що у певних справах фігурували одні і ті ж самі прізвища працівників поліції. За її словами, це привід замислитись: невже ми маємо справу зі справжнісіньким злочинним угрупуванням серед рядів працівників поліції?

Новий керівник поліції з повагою поставився до скарг громадян, дав чіткі настанови підлеглим, наказав провести повторні слідчі дії та зобов’язався відстежувати прогрес по кожній із справ. Також пан Швець зауважив, що завжди готовий звітувати перед пресою, аби дії захисників порядку були прозорими для кожного козятинчанина.

 

Сергій ЯМКОВИЙ

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up