На Вінниччині викрили схему продажу підроблених сертифікатів про вакцинацію

На Вінниччині викрили схему продажу підроблених сертифікатів про вакцинацію

Вартість одного фейкового сертифіката про вакцинацію становила 250 євро.

На Вінниччині поліцейські викрили злочинну групу, яка налагодила схему продажу фіктивних COVID-сертифікатів, – повідомляє пресслужба Національної поліції.

Протягом кількох місяців правоохоронці документували діяльність групи лікарів та представників туристичних агенцій, які здійснювали контрольовані закупівлі сертифікатів про вакцинацію.

В поліції зазначають, що до групи входили медичні працівники двох лікарень області, працівники вінницьких турфірм та посередники. Протягом кількох місяців поліцейські документували їх злочинну діяльність та здійснювали контрольовані закупівлі сертифікатів про вакцинацію.

Посередники підшукували охочих отримати COVID-сертифікати, які б відображалися у додатку «Дія». Оголошення про надання таких послуг зловмисники розміщували  у закритих групах в месенджерах. Вартість такого сертифікату становила 250 євро. 

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

«За 20 хвилин до цього я ще лежала на дивані, який засипало блоками». Як ситуацію з вибухом коментують газовики?

Коментарі

keyboard_arrow_up