Намагаються видурити гроші

Намагаються видурити гроші

Зросла кількість злочинів, пов’язаних з використанням мережі Інтернет. Шахраям зручний той факт, що користувачі не бачать один одного, а тому використовують інформацію, яка не відповідає дійсності.

З появою миттєвих електронних платежів з’явилось безліч нових видів шахрайських схем. Протягом минулого тижня шахраї двічі намагалися «видурити» гроші у жителів м. Козятин. Аби не стати жертвою кіберзлочинців, в черговий раз застерігаємо не потрапляти на «гачок» злочинців та дотримуватись наступних правих:

Покупка товарів в Інтернет-магазинах

Купуючи товари через Інтернет, зверніть увагу на особисті дані продавця, перевірте, чи є серед них його П.І.Б., електронна пошта та адреса.

Системи електронних платежів

Обов’язково перевіряйте наявність атестату у продавця Інтернет-товару і наявність персонального початкового атестату.

Псевдо-благочинність

Сьогодні в Інтернеті багато об’яв про людей, яким потрібна благодійна допомога на лікування, однак не поспішайте перераховувати кошти, не перевіривши деяку необхідну інформацію. Зловмисники створюють сайти–дублери, які являють собою точну копію справжніх сторінок, при цьому змінюючи реквізити для оплати на свої, заздалегідь відкриті рахунки.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь в Козятинське відділення поліції, що знаходиться за адресою - м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 30 або телефонувати 2-03-30, 102.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up