Нікчемні схеми козятинської влади

Архітектор, якого взяла поліція на хабарі, спокійно працює. Суди весь час переносять

Нікчемні схеми козятинської влади

30 серпня знову перенесли суд у справі. Причина — не з’явився адвокат Павлова. Наступне засідання — 13 жовтня (!). Тепер суддя Воронюк, яка розглядає справу, йде у відпустку.

Нагадаємо, у четвер, третього серпня, о 14 годині мало відбутися судове засідання у справі архітектора Олександра Павлова (звинувачення у хабарництві). Укотре слухання кримінальної справи перенесли на 30 серпня. Причина — “хабарник” не визнає своєї вини (було б дивно, щоб він її визнав). Мали викликати свідків.

А тим часом Павлов спокійно працює головним спеціалістом інспекції архітектурно-будівельного контролю Козятинської міської ради. Вона була створена рік тому, але не фукціонувала. Її спеціалісти проходили спецнавчання. Мер ліквідував управління містобудування, яке очолював обвинувачений у хабарництві однопартієць. Тепер місто обласного підпорядкування Козятин не має управління (?!).

Головний спеціаліст ліквідованого управління звільнився за власним бажанням, бо “давили”. Спеціаліст першої категорії цього ж ліквідованого управління судиться з міським головою за незаконну догану (суддя Проц). Чергове слухання 13 вересня, на яке, мабуть, юрист П. (міський голова) вимушений буде взяти більшого фахівця, ніж юрист міськради. Тому що справа тріщить по швах.

План то був який - звільнити за доганою, тому що спеціалісту ліквідованого управління потрібно надавати робоче місце. А його тримають тільки для “перевірених” командних архітекторів.

 

Коментарі

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up