Підроблений алкоголь та цигарки: у Бродецьку, Хмільнику та Жмеринці викрили торгові точки

Підроблений алкоголь та цигарки: у Бродецьку, Хмільнику та Жмеринці викрили торгові точки

У вівторок, 2 листопада в Жмеринці, Хмільнику та Бродецькому. Вилучили близько 300 пляшок алкогольної продукції невідомого походження та понад 1000 пачок цигарок без марок акцизного податку. Документування протиправної діяльності слідчі здійснювали спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань.

У Жмеринці у трьох магазинах виявили частину алкогольної продукції та цигарки з марками акцизного податку з ознаками підробки. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 199 Кримінального кодексу України. (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Такий злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Слідчі дії тривають.

Цього ж дня у Хмільнику та селищі Бродецьке з обігу вилучили понад тисячу пачок цигарок без марок акцизного податку, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

На продавців, які вчинили ці адміністративні правопорушення, склали адміністративні протоколи за ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння). 

Порушникам загрожує  штраф - від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Пляшка горілки, електровоз та сумка з грішми: що кримінального траплялось на Козятинщині?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up