Питання до слідства і схеми хабарів

Питання до слідства і схеми хабарів

У четвер, 3-го травня, в міськрайонному суді нашого міста відбулося судове засідання по справі колишнього лікаря ЛКК.

Як відомо, 26 лютого робочий день лікаря ЛКК центральної районної лікарні розпочався з її затримання на хабарі. Трохи більше двох місяців йшло слідство. Спочатку як затримана, а пізніше, як постраждала від власного рукоприкладства, вона пішла на співпрацю із слідством. Нею та прокуратурою було укладено угоду, де вона повністю визнала свою провину. Також вона запевнила слідство, що вже ніколи не буде працювати на даній посаді. Давши слідству гарантії, її звільнили від тримання під вартою на вихід під заставу в 35 тисяч гривень з хвостиком.

Враховуючи, що підсудна глибоко розкаялась у вчиненні злочині та визнала свою провину, суд прийняв рішення не позбавляти її волі, а призначити покарання у вигляді  17 тисяч гривень штрафу.

З точки зору гуманності можна погодитись з таким рішенням суду. Позбавлення волі  мало кому йде на користь, тим більше жінці. Та з іншої сторони, як навести лад, щоб люди, які мають законне право на отримання інвалідної пенсії, отримували її, не даючи хабарі?

До суду у нас ніяких питань не виникає. У нас питання до слідства і тієї схеми хабарів, яку запровадили в ЦРЛ. Адже отримані від хабарів кошти, не осідали тільки в кишені однієї лікарки. Можливо, тому колишня співробітниця медичної установи на судовому засіданні була такою подавленою, що винною в хабарництві була лиш вона одна.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Олег Береза

    А у нас на Козятинщині  за останній десяток років  хіба були розумні керівники першого  рівня?Ті стали інвалідами ! А перші  особи району  які керували та керують інваліди на голову від народження Коли б читачі  взнали про них більше-- у них була б дуже велика печаль на серці!
  • Марта Іванова

    А хто буде гуманним до тих  українців,яким положена була пенсія по закону,а ця банда не дала?таких людей дуже багато.вона стільки хапанула,що вже досить?і не пригнічена була,а впевнена в своїй безнаказаності!адже певно багато чиновничків з її легкої руки стали інвалідами!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up