Трагедія на другому Козятині: дитину переїхав поїзд

Трагедія на другому Козятині: дитину переїхав поїзд
  • На жаль, від отриманих травм дівчинка загинула

Страшна новина сколихнула селище Залізничне на свято Покрови. У четвер, 14 жовтня сталася трагедія - поїзд переїхав мешканку Залізничного, 2006 року народження.

Як повідомили у поліції журналістам видання “RIA-Козятин”, інцидент трапився о 18:39. Дві подруги переходили залізничні колії у невстановленому місці. У цей момент рухалося два потяги по верхній і нижній колії в одному напрямку. Один - повільніше, інший - швидше. Потяг, який рухався повільніше, дівчата встигли перескочити і рушили до другої колії, якою їхав другий поїзд. Одна з подруг встигла перебігти, іншу зачепив поїзд. Від отриманих травм дівчинка загинула на місці події. До лікарні її доправили без ознак життя.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up