У районі продовжують перебувати “тітушки”

У районі продовжують перебувати “тітушки”

Орендаря, воїна АТО намагаються залякати і знищити

ТОВ “Сігнет-Центр”, що функціонує в с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області, є одним із потужних високотехнологічних виробництв корпорації Сігнет. У інтернеті можна знайти інформацію, що на Житомирщині і Вінниччині обробляється цим підприємством понад 24 200 гектарів землі. Поле діяльності — рослинництво, тваринництво, виробництво молочної продукції, цукру та елеваторні послуги. Основою успіху декларують логістику. Створено понад 700 робочих місць.

У середньовіччі такі структури українці називали магнатами. Як не дивно, магнати мали неймовірні статки, але всі війни були спрямовані на знищення саме їх. Полягли тисячі людей, доведених до відчаю, але й магнати не вижили. Причина: відсутність соціальної відповідальності перед громадою. А більшість — це коли “свита грає короля”.

Саме з цього місця починається основа протистояння між громадами сіл Сигналу Махаринець та Сестринівки з однієї сторони та ТОВ “Сігнет-Центр” — з іншої.

Коли господарства району та фермери підняли ставки по оцінці паїв до 13 відсотків, в товаристві залишились на рівні 6-5 відсотка. Додається до цього юридична зухвалість персоналу, що, не виключено, працювали на власний інтерес з метою персонального збагачення. А ще — відсутність дисципліни спричинило конфлікт та завело Сігнет в глухий кут. Їх менеджмент не знайшов нічого кращого, як зрощуванням корупційних та злочинних дії з владою на селі. Це почало відображатися у зневажливому ставленні до індивідуальних інтересів пайщиків.

У такому програшному маркетинговому середовищі не могло бути по-іншому: з’явився конкурент і ним виявився місцевий житель с. Махаринці, нині директор ТОВ “СанАгроСід2 Сергій Бенидичук. Він зробив маркетингову ставку на власний успіх, що базується на успішній співпраці та фінансовій стабільності кращій “сігнетівської”. Різниця або прірва стала настільки суттєвою, що люди масово з майновими паями стали переходити до нього.

Представники Сігнету явно не зробили належних маркетингових покращень, що свідчить про відсутність у їх середовищі адекватних кризових менеджерів. Вони вступили у відверте протистояння, що граничить з порушенням діючого законодавства, особливо, християнської моралі. Вони потерпають поразку в іміджі, отримали фіскальні штрафи. І найголовніше — вступили у відверте протистояння з громадою, тобто з людьми, якими себе оточив новий орендар Сергій Бенидичук. З'ясувалося, що саме вони є тим стержнем села і громади, що можуть організувати власне середовище проживання та повести за собою інших. І таких вже багато і з кожним днем їх більшає в геометричній прогресії.  

Сьогодні “Сігнет-Центр” — великий власник, багатій — терпить поразку і є всі підстави вважати, що його виживуть з указаних сіл або, як кажуть селяни, “затопчемо ногами”.

Що ж роблять сігнетівці? Село окупували до 30 осіб, які там поселились, що дуже ризиковано. Адже це замах навіть на приватне життя селян, з чим вони аж ніяк не змиряться (впевнений, у найближчі дні селяни нападуть та розженуть їх по місцю проживання, можливі жертви).

Підставою може бути будь-що. Наприклад, навіть нещодавні хуліганські дії “тітушок” на кладовищі Козятина. Це було у вівторок. Коли заблокували трактора майже на могилах, де по сусідству техніка обробляла поле. Нанесення тілесних ушкоджень поліцейському. Там саме (все це зафіксовано на відеокамеру і матеріал викладено в ютуб). Можливе і побиття Сергія Бенидичука, неправильний або не зрозумілий жарт з місцевою дівчиною тощо.

Що не може вдіяти поліція з явним програшними небезпечними тітушками — під силу громадським організаціям. Підстав для цього вже більше, ніж потрібно. “Заїжджі гастролери” поводяться відверто зухвало. І буде прикро, якщо постраждають люди, але саме так кується нація.

Козятинські партизани пропонують вивчати тактику ведення партизанської війни в натовпі, в сільській місцевості...

Слава нації! Слава України!

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up