З редакційної пошти

З редакційної пошти

Визнати правду недостовірною інформацією не можу

На адресу редакції надійшов лист від “Сігнет-центру”, в якому представники підприємства вимагають спростування інформації відносно подій у Махаринцях і заявляють, що весь час були присутні не тітушки там, а їх охоронці (!), впевнені, що ми закликали до партизанської війни і ставили під сумнів професіоналізм агрономів тощо.

Нагадаю, що з початку посівної кампанії представники “Сігнету” офіційно подали заяву в поліцію про незаконне заволодіння їх майном. Це було зареєстровано. Після проведення певних досудових слідчих дій, справа була закрита постановою суду, за відсутністю навіть не складу злочину, а події злочину. Тобто “Сігнет” завідомо подав неправдиву заяву. У публікаціях ми розповідали, як розгорталися події навколо землі і пайовиків. Будь-які коментарі представники “Сігнету” давати відмовлялися, що зафіксовано на відеокамеру. На листи не відповідали. Можливо, таким чином створювалася штучно ситуація з подальшою перспективою оскарження? До речі, позиція керуючого у селі Андрушки знята нами на камеру і оприлюднена в ютубі, як і всі інші, які відображають суть подій.  

На вимогу щодо спростування інформації, хочу повідомити, що відповідно до даних, отриманих від представників ТОВ «СанАгроСід», зокрема з витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, від 17 квітня 2018 року щодо зареєстрованого кримінального провадження, вбачається відкриття кримінального провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення за ст. 356 КК України, що полягали у створенні перешкод в доступі техніки ТОВ «СанАгроСід» до орендованих земельних ділянок.

Редакція не дає жодних оцінок діям ТОВ «Сігнет-Центр», а лише висвітлює обставини та факти, що були встановлені журналістами.

Факти хочуть спростувати відсутністю кримінальних проваджень. Але відсутність відкритих кримінальних проваджень не може доводити законність дій будь-яких осіб.

Слово «тітушки» до вказаних осіб було застосоване, оскільки останні жодним чином не представлялися, відмовлялися називати причини присутності та створення перешкод ТОВ «СанАгроСід». Більше того, вказані особи виключно пересувались за технікою ТОВ «СанАгроСід», не охороняючи жодного майна ТОВ «Сігнет-Центр». Встановити їх приналежність до числа працівників ТОВ «Сігнет-Центр» не було можливим.

Як зазначалось вище, наявні кримінальні провадження, щодо яких оцінку має дати суд. Залякування полягало у створенні перешкод ТОВ «СанАгроСід».

Незрозумілою є позиція ТОВ «Сігнет-Центр», а саме: з одного боку заявляється про нестворення перешкод працівниками ТОВ «Сігнет-Центр», а з іншого - визнання фактів присутності «охорони» та зупинення техніки.

Редакція не наділена повноваженнями органів слідства та суду, відтак надавати юридичну оцінку діям третіх осіб не може.

Протистояння між жителями сіл Махаринці, Сигнал, Сестринівка та ТОВ «Сигнет-Центр» дійсно наявне та виражається в проведенні зборів жителів сіл, на яких обговорювалась незадовільна співпраця між ними, подача позовів до суду, звернення про розірвання договорів.

Кримінальне провадження щодо Бенедичука С.С. за фактом побиття працівника ТОВ «Сигнет-Центр» наразі закрито, в зв’язку з відмовою останнього від обвинувачення.

У публікаціях відсутні будь-які заклики щодо ведення партизанської війни, а лише наведено думку третіх осіб. Адже в Конституції дано право до подібних дій, коли не діє Закон.

Стан та якість посівів підтверджуються фото, що додані до публікацій та містяться на сайті у вільному доступі. Наявність досвіду та знань, кваліфікації в агрономів ТОВ «Сигнет-Центр» не спростовує стан справ з посівами ділянок.

0
0
0
0
Коментарі (1)
  • Олег Береза

    Представники Сигнет-Центр ви в  лайні повністю! Не опускайтесь нижче плінтуса!
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up