Чи пам'ятаєте ви, як називалися козятинські вулиці до перейменування? (ТЕСТ)

Чи пам'ятаєте ви, як називалися козятинські вулиці до перейменування? (ТЕСТ)

Чи згадаєте ви, як називалися вулиці до декомунізації? Перевірте свою пам'ять у нашому тесті, а кількість правильних відповідей пишіть у коментарях.

Кілька років тому у Козятині, як і у всіх містах України, перейменували чимало вулиць, провулків, площ. Оновленню підлягали лише ті назви, що були безпосередньо пов’язані із комуністичним режимом. Або містили назви його органів влади й імена діячів чи уславлювали події і пам’ятні дати, пов’язані із тоталітарним культом.

Як читаємо на сторінці Українського інституту національної пам'яті: «перейменування назв вулиць, пов’язаних із комуністичним режимом, — обов’язкова умова того, щоб у нашій державі відбулися позитивні суспільні перетворення. Подібний шлях декомунізації пройшла більшість посткомуністичних країн Центральної і Східної Європи». 

А чи пригадаєте ви, як називалися раніше вулиці, провулки та площі Козятина? Пропонуємо вам перевірити свою пам'ять. 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:56 Міністр оборони України Резніков Олексій розповів про нові спроможності завдяки «народному супутнику» 18:35 Міжнародна серпнева педагогічна конференція: в училищі відбулося засідання по питанням профосвіти photo_camera 16:16 Готують роутери та модеми: про безкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях навчальних закладів 15:01 У Козятині, як загалом і в області, діють зміни у системі оповіщення Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 14:11 Користувачам порталу «Дія» став доступний новий документ — довідка про доходи 13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up