Де хоче відпочивати молодь?

Де хоче відпочивати молодь?

Сезон відпусток в розпалі

Костянтин Зварич

Більша частина нашого молодого населення хоче відпочивати на морі. “Чому?” - запитали ми. Представники молодого покоління почали говорити про воду, пісок сонечко та коктейлі.

А як же Карпати? Більшість людей кажуть, що не хочуть туди, тому що вони дуже ліниві і не хочуть бігати по горах. Але були і ті, хто хотів поїхати у Карпати, а не на море. На жаль, не всі можуть дозволити собі море або ті самі гори. Про закордонний відпочинок ми навіть не говоримо.

Хочу всіх попросити звернути увагу на оголошення з дешевими подорожами. У більшості випадків, це обман. Одна людина розказала, як вона повелась на таке оголошення. Гроші заплатила, а в аеропорту немає рейсів і гроші не хочуть повертати. Кажуть, що це проблеми авіалінії. А там кажуть, що це проблеми самого турагентства.

У нашому місті багато людей обирають для відпочинку ставок “Талемонівка”, бо там є пляж, лежаки і гойдалки для дітей. Але іноді козятинці можуть вирішити поїхати у сусідні села Титусівку або Черепашинці.

Тому якщо у молоді не вистачає грошей на море і гори, є можливість спокійно відпочити недалеко від свого міста.

Від редакції: Не головне де, головне з ким!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Полина Сотнык

    Є хороший готель Ріксос Прикарпаття https://vtruskavec.com/uk/truskavets/sanatoriji/riksos, дорогий звісно, але загалом враження та сервіс вартують тих коштів. Два дні в СПА, басейні і життя сяє новими барвами.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up