Де хоче відпочивати молодь?

Де хоче відпочивати молодь?

Сезон відпусток в розпалі

Костянтин Зварич

Більша частина нашого молодого населення хоче відпочивати на морі. “Чому?” - запитали ми. Представники молодого покоління почали говорити про воду, пісок сонечко та коктейлі.

А як же Карпати? Більшість людей кажуть, що не хочуть туди, тому що вони дуже ліниві і не хочуть бігати по горах. Але були і ті, хто хотів поїхати у Карпати, а не на море. На жаль, не всі можуть дозволити собі море або ті самі гори. Про закордонний відпочинок ми навіть не говоримо.

Хочу всіх попросити звернути увагу на оголошення з дешевими подорожами. У більшості випадків, це обман. Одна людина розказала, як вона повелась на таке оголошення. Гроші заплатила, а в аеропорту немає рейсів і гроші не хочуть повертати. Кажуть, що це проблеми авіалінії. А там кажуть, що це проблеми самого турагентства.

У нашому місті багато людей обирають для відпочинку ставок “Талемонівка”, бо там є пляж, лежаки і гойдалки для дітей. Але іноді козятинці можуть вирішити поїхати у сусідні села Титусівку або Черепашинці.

Тому якщо у молоді не вистачає грошей на море і гори, є можливість спокійно відпочити недалеко від свого міста.

Від редакції: Не головне де, головне з ким!

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up